Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Danuta Czeczot odznaczona Brązowym Krzyżem

15-11-2017

10 listopada br. w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie wojewoda Artur Chojecki wręczył medale i odznaczenia państwowe z nadania Prezydenta RP. Brązowy Krzyż Zasługi za działalność społeczną i charytatywną otrzymała w tym dniu działdowianka Danuta Czeczot.

czytaj artykuł »

Święto Niepodległości w Przedszkolu Miejskim nr 5

15-11-2017

10 listopada w Przedszkolu Miejskim nr 5 odbyła się uroczysta akademia z okazji 99. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

czytaj artykuł »

Pracodawco nie przegap tych spotkań! [FILM]

15-11-2017

Trwa 2. edycja Europejskich Dni Pracodawcy. W związku z tym wydarzeniem Urząd Pracy w Działdowie organizuje spotkania informacyjne.

czytaj artykuł »

Znaleziono zwłoki 78-letniej kobiety

14-11-2017

Na terenie gminy Rybno ujawniono zwłoki 78-letniej kobiety. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności śmierci kobiety. Według wstępnych ustaleń, kobieta najprawdopodobniej została potrącona przez pojazd.

czytaj artykuł »

Policjanci wyjaśniają, dlaczego zginął pieszy

14-11-2017

Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, w wyniku którego mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.

czytaj artykuł »

Policyjną celę zamienili na areszt

14-11-2017

Policjanci z Działdowa zatrzymali dwóch mieszkańców z gminy Iłowo-Osada poszukiwanych przez Sąd Rejonowy w Działdowie do odbycia kary pozbawienia wolności. Jeden dokonał kradzieży i krótkotrwałego użycia pojazdu, drugi posiadał narkotyki. Teraz obaj najbliższy czas spędzą za kratkami. ...

czytaj artykuł »

W Lidzbarku powstał park linowy [FILM]

13-11-2017

Na plaży miejskiej w Lidzbarku powstał park linowy, na którym dzieci będą mogły sprawdzić swoją zręczność i doświadczyć dużej dawki pozytywnej adrenaliny.

czytaj artykuł »

11 listopada - hucznie i na sportowo [FILM]

13-11-2017

Kolejne Święta Niepodległości obchodzone są w Działdowie również na sportowo. Tegorocznym biegom ulicznym towarzyszył pokaz fajerwerków.

czytaj artykuł »

Święto Niepodległości w SP 3 [FILM]

12-11-2017

W Szkole Podstawowej nr 3 odbyła się uroczystość pod hasłem „Mamy powody do radości, bo zbliża się 100 lat niepodległości”.

czytaj artykuł »

Ponad pół miliona złotych na Fundusz Sołecki [FILM]

10-11-2017

Budżet obywatelski działa w naszym regionie od dwóch lat. Jego odpowiednik - Fundusz Sołecki funkcjonuje w Gminie Działdowo już od lat pięciu i w tym roku uchwalony zostanie kolejny.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).