Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zderzyły się dwa samochody ciężarowe

22-01-2018

Policjanci z Lidzbarka i Działdowa pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów ciężarowych. Kierujący jednym z aut chcąc uniknąć zderzenia z jadącą z naprzeciwka ciężarówką, która na łuku drogi zjechała do osi jezdni, zderzył się z innym samochodem.

czytaj artykuł »

Otwarcie Klubu Seniora coraz bliżej [FILM]

21-01-2018

Remont w budynku byłej biblioteki dobiega końca, ale do otwarcia tam Klubu Seniora brakuje jeszcze windy. Ta powstanie z opóźnieniem. Dlaczego?

czytaj artykuł »

Wprowadzamy Kartę Działdowianina [FILM]

19-01-2018

Radni jednogłośnie uchwalili na ostatniej sesji Rady Miasta wprowadzenie w naszym mieście Karty Działdowianina. Do czego będzie służyć?

czytaj artykuł »

Wybierz z nami Sportowca Roku 2017

19-01-2018

Burmistrz Miasta Działdowa ogłasza 43 Plebiscyt na „Najlepszego Sportowca” i „Sportowy Talent” roku 2017 .W tym roku, po raz pierwszy w historii, o wynikach Plebiscytu będą mogli zdecydować także mieszkańcy Działdowa, dzięki nowo utworzonej kategorii – „Sportowiec Roku – Wyróżnienie ...

czytaj artykuł »

Premiera filmu o obozie w Działdowie [FILM]

18-01-2018

W Działdowie odbyła się premiera filmu dokumentalnego Stowarzyszenia "Pamięć i Tożsamość" pt. „Soldau – miasto na pograniczu śmierci”.

czytaj artykuł »

Trzy Katarzynki zostały wręczone [FILM]

18-01-2018

Katarzynki 2018 zostały wręczone. Otrzymali je Klub Sportowy Dekorglass, Marszałek Województwa oraz Komendant działdowskiego Hufca ZHP.

czytaj artykuł »

Wandal schwytany w 24h. Zobacz zdjęcie!

17-01-2018

Chciał zaimponować dziewczynom? Teraz ma problemy. 8 stycznia w godzinach wieczornych pewien mieszkaniec z okolicznej miejscowości w towarzystwie gimnazjalistek ze szkół w Działdowie i Narzymiu postanowił wyładować swój gniew na ścianach przejścia podziemnego przy ul. Lidzbarskiej.

czytaj artykuł »

Rusza remont linii kolejowej

16-01-2018

Rozpoczynają się prace związane z modernizacją linii kolejowej z Olsztyna do Działdowa. Poprawi się komfort i skróci do około 2 godz. czas podróży najszybszym pociągiem z Olsztyna do Warszawy.

czytaj artykuł »

Mistrzostwa Szkoły klas I z okazji 60-lecia SP2

16-01-2018

W roku 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie obchodzi 60-lecie istnienia.

czytaj artykuł »

Akcja psiaki w Przedszkolu nr 3

16-01-2018

Przedszkole nr 3 w Działdowie zorganizowało kolejną, dziesiątą już edycję akcji „Pomagamy Braciom Mniejszym - psiakom bezdomniakom”. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie, wychowankowie i nauczyciele z zaprzyjaźnionych z Przedszkolem nr 3 szkół oraz przedszkoli, także spoza Działdowa. ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).