Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Konkurs „Najlepszy hotelarz” w ZS w Malinowie

03-06-2016

W Zespole Szkół w Malinowie odbył się konkurs „Najlepszy hotelarz” sprawdzający wiedzę i umiejętności uczniów z zakresu obsługi gości hotelowych. Konkursy tego typu odbywają się tu corocznie od wielu lat.

czytaj artykuł »

Upamiętnili wszystkie ofiary totalitaryzmów

01-06-2016

Stowarzyszenie "Pamięć i Tożsamość" w Działdowie zorganizowało uroczystość religijno-patriotyczną w miejscu dawnego niemieckiego obozu zagłady Soldau.

czytaj artykuł »

Dla Polski zebraliśmy prawie 21 litrów krwi

31-05-2016

Trwa 9. edycja akcji „Zbieramy krew dla Polski”. W minioną sobotę mobilny punkt pobierania krwi zatrzymał się w Działdowie.

czytaj artykuł »

XV Rodzinny Rajd Rowerowy już 4 czerwca

31-05-2016

W sobotę, 4 czerwca, zapraszamy do udziału w XV Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. W tym roku trasa liczyć będzie około 33 kilometrów. O godzinie 11.00 wystartujemy z parkingu na placu Mickiewicza. Rajd zakończy się na stadionie MOSiR-u. Tu na uczestników czekać będą kiełbaski z grilla i napoje. ...

czytaj artykuł »

Szkoła Podstawowa nr 3 ma już 35 lat!

29-05-2016

Działdowska trójka obchodziła w minioną środę potrójny jubileusz - 35-lecie powstania, 30-lecie nadania imienia i wręczenia sztandaru.

czytaj artykuł »

Kolizja pięciu aut na trasie Działdowo-Iłowo

25-05-2016

Dzisiaj (25 maja br.) w godzinach porannych na drodze Działdowo-Iłowo doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pięciu samochodów osobowych. Na szczęście skończyło się tylko na stratach materialnych.

czytaj artykuł »

Uczta dla fanów fantastyki i nie tylko

25-05-2016

Już po raz drugi w Działdowie odbył się Jagiełłowy Festiwal Fantastyki KrólKon. Z roku na rok przybywa zarówno odwiedzających jak i atrakcji.

czytaj artykuł »

Czy miasto zakupi laptopy dla radnych?

24-05-2016

Miejscy radni otrzymują materiały sesyjne w formie elektronicznej. Czy mają je czytać na zakupionym w tym celu sprzęcie, czy prywatnym?

czytaj artykuł »

Warsztaty leśne w ZSZ w Iłowie - Osadzie

23-05-2016

Zespół Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie zorganizował warsztaty, mające gościom - gimnazjalistom przybliżyć wiedzę o środowisku leśnym. Po powitaniu przez przedstawicieli Szkolnego Zespołu Sygnalistów Myśliwskich i krótkiej prezentacji rozpoczęły się warsztaty.

czytaj artykuł »

Dlaczego wycięto świerki na Pl. Mickiewicza?

23-05-2016

Z Placu Mickiewicza, ze skweru obok Ratusza, zniknęło kilka świerków. Nie umknęło to uwadze radnego Marka Dwórznika.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).