Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Park HDK zamienił się w Jarmark Rękodzieła [film]

30-08-2016

W Parku HDK odbył się Działdowski Jarmark Rękodzieła i Zdrowej Żywności. Chętnych do wystawienia rękodzieł i zdrowej żywności nie brakowało.

czytaj artykuł »

Powiatowe dożynki w Dłutowie

30-08-2016

W ostatnią niedzielę wakacji w Starym Dłutowie odbyło się tradycyjne Święto Plonów, czyli powiatowo-gminne dożynki.

czytaj artykuł »

ABP Skateboarding Summer Session 2016

28-08-2016

Za nami ABP Skateboarding Summer Session 2016 – reaktywowane po latach zawody deskorolkowe na nowym skateparku w Działdowie.

czytaj artykuł »

Bicykluj z nami Aktywnymi Obywatelami

25-08-2016

Młodzieżowa Rada Gminy Płośnica wraz ze Stowarzyszeniem Mądra Sowa organizuje I Młodzieżowy Rajd Rowerowy oraz Festyn rodzinny pod hasłem"Bicykluj z Nami Aktywnymi Obywatelami".

czytaj artykuł »

„Moje miasto” - happening

17-08-2016

Miejski Dom Kultury w Działdowie realizuje projekt pod hasłem "Moje miasto". W najbliższy piątek podsumowanie w formie happeningu. Prezentujemy zapowiedź.

czytaj artykuł »

Tak bawiliśmy się na dożynkach w Skurpiu

23-08-2016

Gmina Płośnica, Gmina Działdowo oraz Parafia z Turzy Wielkiej wspólnie podziękowały rolnikom za trud wkładany w ich codzienną pracę.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Dożynki Parafialne

23-08-2016

Proboszcz Parafii Burkat oraz Sołtys Wsi Pożary zapraszają na Dożynki Parafialne. Odbędą się już w niedzielę 4 września w Pożarach.

czytaj artykuł »

Co znajdzie się w nowym Budżecie Obywatelskim?

19-08-2016

Minął termin składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego. Na początku września będziemy wybierać, spośród około 11 projektów.

czytaj artykuł »

672. Urodziny Działdowa, w finale Varius Manx!

15-08-2016

Trzydniowe koncerty i wiele imprez towarzyszących - od sportu po taniec i poezję. To wszystko znalazło się w programie Urodzin Działdowa.

czytaj artykuł »

Ścieżka rowerowa na ul. Świerkowej już otwarta

11-08-2016

W dniu 8 sierpnia br. została oddana do użytku ścieżka pieszo-rowerowa na ul. Świerkowej. Dzięki tej inwestycji połączono wykonaną wcześniej ścieżkę wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 545 z osiedlem Leśna III. Oddana ścieżka ma długość ok. 760 m.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).