Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Warsztaty kulinarne i hotelarskie w ZS Malinowo

14-06-2016

W Zespole Szkół w Malinowie odbyły się warsztaty kulinarne i hotelarskie, przeprowadzone głównie z myślą o uczniach szkół gimnazjalnych. Pomysłodawcy warsztatów postawili sobie za cel integrację szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

czytaj artykuł »

Festyn „Nasza rodzina zdrowo się trzyma”

13-06-2016

W ramach Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny odbył się w Przedszkolu Miejskim nr 5 w Działdowie festyn rodzinny pt.: "Nasza rodzina zdrowo się trzyma ".

czytaj artykuł »

Noc Bibliotek w Gimnazjum nr 1

13-06-2016

Uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły Działdowie uczniowie po raz pierwszy brali udział w akcji Noc Bibliotek. Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna akcja promująca czytelnictwo i biblioteki jako instytucje kultury.

czytaj artykuł »

Mieszkańcy Działdowa proszą o wybieg dla psów

10-06-2016

Mieszkańcy miasta, za pośrednictwem radnego Andrzeja Tessara proszą o zorganizowanie wybiegu dla psów. Co na to burmistrz?

czytaj artykuł »

Za nami 3. Mini Piknik Olimpijski

08-06-2016

Klub Olimpijczyka przy Gimnazjum Nr 2 w Działdowie oraz cała społeczność szkolna włączyła się w organizację 3. Mini Pikniku Olimpijskiego.

czytaj artykuł »

Toyota potrąciła 10-letnią rowerzystkę na pasach

08-06-2016

Trwają czynności działdowskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 7 czerwca br. kilka minut po godzinie 17:00 na ulicy Nidzickiej w Działdowie. Małoletnia z ogólnymi potłuczeniami została przewieziona do SP ZOZ w Działdowie.

czytaj artykuł »

Poznaj wyniki poszukiwań archeologicznych

07-06-2016

Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie zaprasza na wykład dr Piotra Nowakowskiego (Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku), pt.: „Wyniki poszukiwań archeologicznych na Polach Grunwaldu”.

czytaj artykuł »

Grupa HEINZ organizuje II Rodzinny Rajd Rowerowy

07-06-2016

Zapraszamy pracowników HPP, HGD, 2HD i członków ich rodzin do wzięcia udziału w II Rajdzie Rowerowym Heinz (z własnymi rowerami), który odbędzie się 18 czerwca 2016 r.

czytaj artykuł »

Triathlon w Lidzbarku coraz bardziej atrakcyjny

07-06-2016

Znamy coraz więcej szczegółów na temat Hoffer Triathlon Energy w Lidzbarku, robi się coraz ciekawiej zarówno dla zawodników jak i kibiców.

czytaj artykuł »

Mieszkańcy proszą o dodatkowe przejście

04-06-2016

Mieszkańcy bloków Nidzicka 7 i 9, za pośrednictwem radnej proszą o dodatkowe przejście dla pieszych. Sęk w tym, że w pobliżu istnieją już 3 przejścia.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).