Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Welex wyjechał na lidzbarskie drogi

27-07-2016

W trasę po lidzbarskich drogach ruszył Welex, wolnobieżny elektryczny pojazd dostępny dla wszystkich mieszkańców i turystów.

czytaj artykuł »

Będą bezpłatne busy i "Karta działdowianina"

25-07-2016

Mieszkańcy Działdowa dopominają się o komunikację miejską. Burmistrz obiecuje, że komunikacja publiczna wkrótce powstanie i że będzie darmowa dla działdowian.

czytaj artykuł »

Wanda Zielińska obchodziła setne urodziny

25-07-2016

13 lipca 2016 r. w naszym mieście miała miejsce niecodzienna uroczystość. Mieszkanka Działdowa Pani Wanda Zielińska obchodziła swoje 100-urodziny.

czytaj artykuł »

Zobacz kto wygrał w konkursie Bricomarche

24-07-2016

Zwycięzcy konkursu zorganizowanego z okazji 16. urodzin Bricomarche odjechali skuterem. Zobacz kto jeszcze wygrał i jakie nagrody odebrał.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na kolejne spotkanie z poezją

23-07-2016

Już w niedzielę w Parku Honorowych Dawców Krwi przy ul. Wolności w Działdowie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Powiatowe Wieczory z Poezją.

czytaj artykuł »

Pumptrack został oficjalnie oddany do użytku

21-07-2016

Nowo oddany do użytku pumptrack, doczekał się imprezy inauguracyjnej. Były nią warsztaty, poświęcone bezpieczeństwu i technikom jazdy.

czytaj artykuł »

Znaleziono pieniądze, policja szuka właściciela

21-07-2016

Działdowscy policjanci poszukują właściciela pieniędzy, które zostały znalezione 14 lipca w jednym z bankomatów w Działdowie.

czytaj artykuł »

3 tygodnie na stażu w Monachium i w Berlinie

19-07-2016

W zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie odbyła się prezentacja podsumowująca dwuletni projekt „Młodzi wobec wyzwań współczesnego rynku pracy – staże dla technika handlowca i logistyka” oraz pierwszą część projektu dla uczniów w zawodzie technik elektryk i technik mechatronik ...

czytaj artykuł »

Ryby w Wąpiersku mają swoje własne święto

20-07-2016

W miejscowości Wąpiersk w Gminie Lidzbark odbyło się nietypowe i pierwsze jak do tej pory Święto Ryby. Na pomysł jego zorganizowania wpadła sołtys Hanna Krezymon, a środki udało się pozyskać z programu wspierania organizacji pozarządowych.

czytaj artykuł »

Policyjni antyterroryści z wizytą w Kisinach

19-07-2016

Policjanci wydziału kryminalnego KWP w Olsztynie zatrzymali w Kisinach 2 członków grupy zajmującej się m.in. produkcją i rozprowadzaniem narkotyków na terenie całego kraju.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).