Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Ksiądz przyznał się do czynów niemoralnych

01-07-2016

Proboszcz został odwołany z dotychczasowego urzędu nagle i w tajemniczych okolicznościach.

czytaj artykuł »

Nowa firma wkrótce dokończy ścieżkę

30-06-2016

Dla przyszłych użytkowników ścieżki pieszo-rowerowej przy ul. Świerkowej mamy dobrą wiadomość. Rozstrzygnięto przetarg na dokończenie inwestycji.

czytaj artykuł »

Wspominano protesty w Radomiu i Poznaniu

29-06-2016

Czerwiec jest miesiącem, w którym mijają rocznice wydarzeń poznańskich i radomskich. Stowarzyszenie "Pamięć i Tożsamość" postanowiło poświęcić tym wydarzeniom prelekcję wspomnieniową, którą poprowadził inspektor Delegatury IPN w Olsztynie Dawid Zagził.

czytaj artykuł »

Wakacje spędź z działdowskim MDK!

28-06-2016

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza do skorzystania z wakacyjnej oferty dla dzieci od 7 do 12 lat. "Wakacje z MDK" odbędą się w dniach 28.06-8.07.

czytaj artykuł »

Światowy Dzień Honorowego Dawcy Krwi

28-06-2016

Honorowy Dawca Krwi brzmi dumnie, choć sam krwiodawca to najczęściej ktoś kogo mijamy codziennie na ulicy, nasz sąsiad, może krewny. Ot skromna osoba a dzieli się tym co ma najcenniejszego - kroplą krwi ratującą zdrowie a nawet życie.

czytaj artykuł »

Oni zwyciężyli w Turnieju Gier Komputerowych

28-06-2016

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zorganizowała w dniach 21-22 czerwca dwa turnieje gier komputerowych, w The League of Legends oraz FIFA 16.

czytaj artykuł »

Uczniowie Gimnazjum nr 2 wzięli udział w OPPM

27-06-2016

Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych to impreza organizowana przez Centrum Edukacji Obywatelskiej od kilkunastu lat w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Jest wielkim świętem dla uczniów realizujących projekty CEO, którzy przyjeżdżają do Warszawy ze szkół w

czytaj artykuł »

Nietrzeźwi na drogach pow. działdowskiego

27-06-2016

W minionym tygodniu (20-26.06.2016 r.) policjanci ujawnili i zatrzymali ogółem 2 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. W tym gronie znajdowało się 2 kierujących pojazdami.

czytaj artykuł »

"Przydałoby się odmalować wiadukty"

22-06-2016

Przejścia pod torami zostały oczyszczone, ale efekt jest "mierny". To ocena Włodzimierza Przybyłko, który poprosił o odmalowanie ścian.

czytaj artykuł »

20. edycja festynu "Wstąp po zdrowie"

22-06-2016

Dla zdrowia i dla rozrywki. W minioną niedzielę zorganizowano jubileuszową edycję festynu prozdrowotnego "Wstąp po zdrowie".

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).