Dziś jest Poniedziałek, 16 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ambroży, Dionizy, Gaweł, Jadwiga
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

XII Płośnickie Spotkania Taneczne za nami

26-04-2016

Urząd Gminy w Płośnicy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy zorganizowali XII Płośnickie Spotkania Taneczne. Wiosenne spotkania z tańcem w Płośnicy mają już swoją tradycję od 2000 roku. Impreza ma charakter Ponadpowiatowy i odbyła się w Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Ewy ...

czytaj artykuł »

Ponad 400 osób na Targach Pracy i Edukacji

22-04-2016

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP, pod patronatem Starostwa Powiatowego zorganizowało Targi Edukacji i Pracy pod hasłem "Twoja przyszłość w Twoich rękach".

czytaj artykuł »

Zapraszamy na XIII Mityng Lekkoatletyczny

22-04-2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie zaprasza na XIII MITYNG LEKKOATLETYCZNY. Gościem honorowym imprezy będzie Adam Kolasa.

czytaj artykuł »

Zawodnicy Dekorglassu najlepsi w województwie

21-04-2016

Orneta była gospodarzem wojewódzkiego finału Turnieju Tenisa Stołowego Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS o Puchar TVP 3 Olsztyn. W klasyfikacji drużynowej bezkonkurencyjnym okazał się zespół Dekorglass Działdowo.

czytaj artykuł »

500+ pierwsze pieniądze są już na kontach

20-04-2016

Rządowy program „Rodzina 500 plus” wystartował 1 kwietnia 2016 r. Od tego dnia rodzice lub opiekunowie prawni dzieci z Działdowa mogą składać wnioski o to świadczenie wychowawcze w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.

czytaj artykuł »

Rusza przebudowa ulic w centrum Działdowa

18-04-2016

Jeszcze w tym roku planowana jest przebudowa ulicy Skłodowskiej, ulic dojazdowych, chodników, Placu 1-maja oraz wymiana oświetlenia na ledowe.

czytaj artykuł »

Metoda projektów w Przedszkolu Nr 5

18-04-2016

Od początku kwietnia w Przedszkolu Miejskim Nr 5 w Działdowie nauczycielka Justyna Frejnik wspólnie z dziećmi z gr. III realizują projekt „FARBY” metodą projektów.

czytaj artykuł »

Co z naborem do przedszkoli miejskich?

15-04-2016

Samorządy w całym kraju borykają się z brakiem miejsc w przedszkolach dla 3 i 4 latków. Co zrobią władze Działdowa, aby rozwiązać ten problem?

czytaj artykuł »

Rada OPPD wybrała nowe władze

13-04-2016

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Działdowie odbyła się IV Konferencja OPPD. Przewodniczącym Rady został ponownie Antoni Furtak.

czytaj artykuł »

Rozmawiali o potrzebach lokalnego rynku pracy

13-04-2016

Zespół Szkół im. Króla Władysława Jagiełły w Lidzbarku zorganizował spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami oraz przedstawicielami samorządów. Miało ono na celu omówienie szeroko pojętej współpracy ze szkołą.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).