Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Znaleziono pieniądze, policja szuka właściciela

21-07-2016

Działdowscy policjanci poszukują właściciela pieniędzy, które zostały znalezione 14 lipca w jednym z bankomatów w Działdowie.

czytaj artykuł »

3 tygodnie na stażu w Monachium i w Berlinie

19-07-2016

W zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie odbyła się prezentacja podsumowująca dwuletni projekt „Młodzi wobec wyzwań współczesnego rynku pracy – staże dla technika handlowca i logistyka” oraz pierwszą część projektu dla uczniów w zawodzie technik elektryk i technik mechatronik ...

czytaj artykuł »

Ryby w Wąpiersku mają swoje własne święto

20-07-2016

W miejscowości Wąpiersk w Gminie Lidzbark odbyło się nietypowe i pierwsze jak do tej pory Święto Ryby. Na pomysł jego zorganizowania wpadła sołtys Hanna Krezymon, a środki udało się pozyskać z programu wspierania organizacji pozarządowych.

czytaj artykuł »

Policyjni antyterroryści z wizytą w Kisinach

19-07-2016

Policjanci wydziału kryminalnego KWP w Olsztynie zatrzymali w Kisinach 2 członków grupy zajmującej się m.in. produkcją i rozprowadzaniem narkotyków na terenie całego kraju.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na I. Letni Maraton Fitness

19-07-2016

Burmistrz Miasta Działdowa zaprasza na I Letni Maraton Fitness – imprezę organizowaną w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2016.

czytaj artykuł »

Gm. Działdowo wyremontuje zabytkowy dworek

19-07-2016

Zabytkowy dworek w miejscowości Turza Wielka jest piękny, choć bardzo zniszczony. Wójt Paweł Cieśliński poinformował na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo, że udało się pozyskać pieniądze na jego remont i wkrótce budynek ma szansę zyskać nowe oblicze.

czytaj artykuł »

Jest akt oskarżenia wobec zabójcy dziennikarza

18-07-2016

W miniony piątek (13 lipca) Prokuratura Okręgowa w Płocku oskarżyła go o zabójstwo Łukasza Masiaka, twórcy i dziennikarza portalu Nasza Mława.

czytaj artykuł »

Dwa zdarzenia. Przyczyna: nadmierna prędkość.

18-07-2016

Działdowscy policjanci usuwali skutki dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło na trasie Lidzbark - Koszelewy oraz Klęczkowo - Pożary. Na szczęście oba zdarzenia okazały się niegroźne w skutkach.

czytaj artykuł »

Zakończono projekt Kurki kręcą kuperkami

18-07-2016

W lipcu zakończono projekt pt. KURKI KRĘCĄ KUPERKAMI realizowany ze środków programu mikrodotacji „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie” dofinansowanego przez MRPiPS w ramach FIO.

czytaj artykuł »

Sprawca kolizji był poszukiwany

18-07-2016

28 - letni mężczyzna był sprawcą kolizji. Po sprawdzeniu danych w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).