Dziś jest Sobota, 19 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Bolesław, Emilia, Jan, Ludwik
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Świetlica w Filicach uroczyście otwarta

24-03-2016

Mieszkańcy Filic mogą już korzystać z odnowionej świetlicy. Po przecięciu wstęgi odbyła się tu pierwsza impreza, związana ze świętami.

czytaj artykuł »

Lidzbarscy harcerze trzeci w Polsce

23-03-2016

Lidzbarscy harcerze od wielu lat uczestniczą w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej oraz Poezji Śpiewanej SZAŁAMAJA w Kwidzynie. W tym roku mottem Festiwalu było hasło „Dżungla”.

czytaj artykuł »

Policjant po służbie zatrzymał złodzieja

22-03-2016

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał Radosława F. Mieszkaniec Działdowa w jednym ze sklepów na terenie miasta ukradł słuchawki. Za 20-latkiem w pościg rzucili się pracownicy sklepu. Całą sytuację zauważył policjant, który dołączył do pościgu, a w konsekwencji zatrzymał sprawcę ...

czytaj artykuł »

Lidzbark uczcił pamięć Żołnierzy Wyklętych

22-03-2016

W piątek 18 marca pod Honorowym Patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Artura Chojeckiego odbyły się lidzbarskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Podobnie, jak dzień wcześniej w Działdowie, uroczystość zgromadziła liczną publiczność – w tym wielu gości honorowych ...

czytaj artykuł »

Kreatywne spotkania przedszkolaków z młodzieżą

22-03-2016

Członkowie Fundacji Aktywnej Młodzieży FAM cyklicznie odwiedzają Przedszkole Miejskie nr 3, dzieląc się z młodszymi kolegami swoimi pasjami oraz spędzając czas na wspólnej zabawie.

czytaj artykuł »

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

22-03-2016

17 marca w Hali Sportowej im. Polskich Olimpijczyków odbył się drugi etap II Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych.

czytaj artykuł »

Aktywnie i zdrowo, czyli wiosna w Gim2

22-03-2016

Dzień 21 marca, który w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie potraktowano jako pierwszy dzień wiosny, upłynął pod hasłem aktywnej zabawy oraz promowania zdrowego i aktywnego sposobu spędzania czasu.

czytaj artykuł »

Zobacz ile tytułów zdobyli nasi gimnazjaliści

22-03-2016

Zmagania w wojewódzkich konkursach przedmiotowych dobiegły końca i znane są już ich wyniki. Tak jak w ubiegłym roku szkolnym, również w bieżącym Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie może być dumne z efektów osiągniętych przez swoich wychowanków. ...

czytaj artykuł »

Czeka nas kolejna wielka inwestycja drogowa

22-03-2016

Urząd Marszałkowski w Olsztynie wraz z samorządami pracuje nad planem naprawczym dla drogi 538. W przypadku Powiatu Działdowskiego dotyczy to miejscowości położnych w gminach Działdowo i Rybno.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny

21-03-2016

PSOUU oraz WTZ w Działdowie zapraszają na Kiermasz Wielkanocny - już w najbliższy wtorek w siedzibie Urzędu Miasta w Działdowie.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).