Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Remont ul. Krasickiego nie jest zagrożony [FILM]

03-02-2018

Zgodnie z przewidywaniami Urzędu Miasta w Działdowie projekt remontu ul. Krasickiego nie otrzymał dofinansowania. Ulica jednak powstanie.

czytaj artykuł »

Kto najlepszym sportowcem Gminy Rybno?

31-01-2018

Nabór kandydatów do plebiscytu trwał od 12 do 26 stycznia. Wtedy to mieszkańcy gminy mogli zgłaszać swoich ulubionych sportowców, a warunek był jeden - musiała to być osoba, która w sposób szczególny reprezentowała gminę w wydarzeniach sportowych w 2017 roku.

czytaj artykuł »

Nowy ambulans i sprzęt dla ratowników

27-01-2018

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie zakupił ambulans medyczny oraz sprzęt medyczny dla szpitalnego oddziału ratunkowego i zespołów ratownictwa medycznego. Inwestycję zrealizowano dzięki dofinansowaniu ze środków pochodzących z budżetu państwa, przekazanych przez

czytaj artykuł »

Skontrolowali targowiska w Działdowie i Lidzbarku

27-01-2018

Zagrożenie zarażeniem wirusem ASF (afrykański pomór świń) na terenie Polski jest nadal aktualne. Policja, Inspekcja Weterynaryjna, Sanepid, Straż Rybacka a także Straż Leśna prowadzą wspólne działania pod kątem wykrywania i eliminacji nieprawidłowości w zakresie przewozu zwierząt, obrotu ...

czytaj artykuł »

Budżet Gminy Rybno będzie rekordowy [FILM]

22-01-2018

Radni Gminy Rybno zaakceptowali zaproponowany przez wójta Tomasza Węgrzynowskiego, rekordowy budżet na 2018 rok. Gmina stawia na inwestycje.

czytaj artykuł »

Co myślisz o zielonych oknach na zamku? [FILM]

23-01-2018

Na jednej z sesji Rady Miasta w kontekście trwającego remontu zamku powrócił temat zielonych okien i ocieplania styropianem.

czytaj artykuł »

Mieszkaniec Iłowa ubliżał żonie i ją zastraszał

25-01-2018

Mieszkaniec gminy Iłowo-Osada ubliżał żonie i zastraszał ją, a także krzywdził ją fizycznie. Wobec podejrzanego o znęcanie się nad rodziną sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci m.in. zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej.

czytaj artykuł »

Spędź ferie z Muzeum Państwa Krzyżackiego

23-01-2018

Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia warsztatowe w ferie zimowe.

czytaj artykuł »

Chcesz zrobić kulig? Najpierw przeczytaj!

23-01-2018

Przepisy kodeksu drogowego zabraniają kierującemu m.in. „ciągnięcia za pojazdem osoby na nartach, sankach, wrotkach lub innym podobnym urządzeniu”. Oznacza to, że nie wolno organizować kuligów ciągniętych przez samochód na drogach publicznych, drogach oznaczonych znakami strefach ruchu ...

czytaj artykuł »

Modernizacja tej ulicy jest możliwa, ale… [FILM]

22-01-2018

Modernizacja ulicy Karłowicza jest możliwa. Spółdzielnia Mieszkaniowa musi się jedynie porozumieć w tej sprawie z władzami miasta…

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).