Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Nasi tenisiści wygrali w Lęborku 2:3!

04-10-2016

Drużyna Piotra Kołacińskiego wygrała w Lęborku 2:3, choć się na to nie zanosiło. Dwa pierwsze pojedynki mieliśmy przegrane, dopiero później odrobiliśmy straty.

czytaj artykuł »

Powstaną ciągi piesze do ulicy Norwida [film]

03-10-2016

Schody przy przebudowanej ulicy Olsztyńskiej nie będą się już kończyć w polu. Władze Działdowa podjęły starania w celu rozwiązanie tego problemu.

czytaj artykuł »

Przedszkolaki w Dłutowie już w nowym budynku [film]

03-10-2016

Już od miesiąca przedszkolaki w Dłutowie mogą cieszyć się odnowionym przedszkolem. Budynek przeszedł kompletną termomodernizację. Dziś wygląda jak nowy, choć ma już swoje lata…

czytaj artykuł »

Przed Ratuszem wyrósł obóz rycerski [film]

03-10-2016

Nasze miasto wielokrotnie gościło rycerzy z różnych zakątków Polski, zmagających się w bojach o miecz św. Katarzyny. Na działdowskim rynku znów mogliśmy usłyszeć szczęk oręża.

czytaj artykuł »

Porażka na początek sezonu w LOTTO Superlidze

01-10-2016

Niefortunnie zakończył się pierwszy pojedynek tenisistów Dekorglassu w nowym sezonie rozgrywek LOTTO Superligi. W derbowym meczu z Morlinami Ostróda podopieczni Piotra Kołacińskiego odnieśli porażkę 1:3.

czytaj artykuł »

Mecz Polska - Słowenia w Działdowie [film]

30-09-2016

Nasze miasto było gospodarzem pierwszego meczu, w ramach eliminacji do Drużynowych Mistrzostw Europy. Przeciwnikiem biało-czerwonych była drużyna ze Słowenii.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Wama Film Festival

30-09-2016

W ramach retrospektywnych pokazów w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury w Działdowie, odbędą się projekcje czterech nagrodzonych na festiwalu filmów.

czytaj artykuł »

Lidzbarski Tydzień Cittaslow

30-09-2016

W dniach 19 – 25 września odbył się "Lidzbarski Tydzień Cittaslow", wydarzenie mające na celu promocję idei "Miast Dobrego Życia Cittaslow" – międzynarodowego ruchu, do którego od roku 2015 należy Lidzbark.

czytaj artykuł »

Wkrótce zakończenie budowy ronda w Lidzbarku [film]

28-09-2016

Od kilku miesięcy trwa długo wyczekiwana przez mieszkańców Lidzbarka i nie tylko inwestycja: budowa ronda przy zbiegu ulic Zieluńskiej, 3 Maja i Słonecznej. Większość prac została już wykonana.

czytaj artykuł »

Tydzień z „pomarańczowym ślimakiem”

28-09-2016

W dniach 19-25 września 2016 roku Działdowo, należące do Międzynarodowej Sieci Miast Cittaslow od listopada 2015 roku, po raz pierwszy obchodziło Tydzień Cittaslow. W organizację Tygodnia włączyły się szkoły, Polski Czerwony Krzyż oraz instytucje kultury i sportu.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).