Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Najlepszy kucharz pochodzi z Działdowa

07-11-2016

Na Międzynarodowej Olimpiadzie Kulinarnej reprezentacja Polski, w której znalazł się Działdowianin Piotr Ostrowski, zdobyła srebrny i brązowy medal.

czytaj artykuł »

Policjanci podsumowali "Akcję ZNICZ"

07-11-2016

Policjanci powiatu działdowskiego czuwali nad bezpieczeństwem osób przemieszczających się drogami powiatu, odwiedzających groby bliskich zmarłych. Działania przebiegały spokojnie i nie było większych utrudnień na drogach naszego powiatu. W ciągu sześciu dni trwania działań nie doszło ...

czytaj artykuł »

Kolejne dofinansowania dróg w gm. Lidzbark [film]

04-11-2016

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o tym, że władzom Lidzbarka udało się pozyskać dofinansowanie remontu ciągów pieszo-jezdnych w miejscowościach popegeerowskich. Omawiane inwestycje zostały już ukończone.

czytaj artykuł »

Dostaliśmy 3 miliony na remont Skłodowskiej

04-11-2016

Władze miasta pozyskały pieniądze na kontynuację przebudowy ul. Skłodowskiej od ul. Pocztowej do Urzędu Pracy. Remont już w przyszłym roku.

czytaj artykuł »

Muszkieterowie i PCK o IX akcji zbiórki krwi

03-11-2016

Grupa Muszkieterów podsumowała realizowaną wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem IX edycję największej w Polsce kampanii promującej honorowe krwiodawstwo „Zbieramy krew dla Polski”. W tym roku w ramach akcji mieszkańcy 191 miejscowości oddali łącznie 1877 litrów krwi. W samym tylko województwie ...

czytaj artykuł »

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

03-11-2016

Burmistrz Miasta Działdowa zaprasza mieszkańców miasta do udziału w wydarzeniach organizowanych z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

czytaj artykuł »

Gala Profesjonalnych Walk Rycerskich [film]

03-11-2016

Z inicjatywy Smoczej Szkoły Fechtunku z Działdowa, po raz pierwszy w naszym mieście odbyły się Mistrzostwa Polski w Sportowych Walkach Rycerskich.

czytaj artykuł »

Procesu o CBA nie było. Jest za to kompromis [film]

02-11-2016

Spór o bloki na osiedlu Lidzbarska został zażegnany. Wadliwy zapis w prawie został uchylony, a strony konfliktu doszły do porozumienia.

czytaj artykuł »

Powstanie duży zakład pracy w Działdowie!

31-10-2016

Po powiększeniu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Działdowie powstanie co najmniej 200 nowych miejsc pracy.

czytaj artykuł »

IX edycja Hoffer Superhit Festival Działdowo 2016

30-10-2016

26 listopada w Hali Gimnazjum nr 2 w Działdowie, odbędzie się IX edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki Hoffer Superhit Festival Działdowo 2016. Gwiazdą tegorocznego festiwalu jest zespół Lady Pank, obchodzący jubileusz 35-lecia działalności artystycznej.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).