Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Chodnik na cmentarzu będzie odnowiony [film]

12-09-2016

Będący w opłakanym stanie chodnik w alei nieznanych ofiar nazizmu doczeka się wreszcie wymiany. Stanie się to jeszcze przed Świętem Zmarłych.

czytaj artykuł »

Bezpieczna droga do domu

12-09-2016

Bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego i zasady właściwych zachowań w środowisku domowym i szkolnym stanowiły tematy przewodnie spotkań policjantek z uczniami klas drugich Szkoły Podstawowej w Iłowie.

czytaj artykuł »

Powiat Działdowski pozyskał ponad 1,2 mln zł

12-09-2016

Powiat Działdowski pozyskał ponad 1,2 mln zł z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 na realizację projektu pt. „Przebudowa drogi powiatowej 1274N Gronowo - Rybno”

czytaj artykuł »

Głosuj na projekt w Budżecie Obywatelskim [film]

12-09-2016

Do końca września mieszkańcy Działdowa w wieku 16+ mogą głosować na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego. Do wydania pół miliona złotych.

czytaj artykuł »

W jakim celu powstaje ten pawilon? [film]

10-09-2016

To pytanie zadają sobie codziennie mieszkańcy Działdowa, odwiedzający park Jana Pawła II i przechodnie. My znamy odpowiedź.

czytaj artykuł »

Daj się wciągnąć w świat bajek z Biblioteką

09-09-2016

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza do uczestnictwa w projekcie „Zabajkowani, czyli zakręceni na punkcie bajki”.

czytaj artykuł »

Przedszkole w Dłutowie zostało wyremontowane

09-09-2016

W piątek, 2 września przedszkolaki w asyście burmistrza Lidzbarka Macieja Sitarek, dyrektora ZEASiP Zygmunta Osmańskiego, Radnego Rady Miejskiej Mirosława Trzcińskiego, Radnego Rady Powiatu Działdowskiego Pawła Mostowicza, dyrektora SP w Dłutowie Andrzeja Stolarskiego oraz nauczycieli, wychowawców, ...

czytaj artykuł »

VIII Zlot Miłośników Yamahy Virago [film]

07-09-2016

Na początku września park rekreacyjny w Lidzbarku wypełnili zaproszeni przez burmistrza, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury oraz Towarzystwo Przyjaciół Pojazdów Zabytkowych Jednorożec miłośnicy Motocykli Yamaha Virago.

czytaj artykuł »

Powstaje kolejna ścieżka rowerowa [film]

06-09-2016

W błyskawicznym tempie powstaje kolejna ścieżka rowerowa, która połączy ścieżki przy parku Jana Pawła II i przy ul. Olsztyńskiej.

czytaj artykuł »

Rocznica wybuchu II wojny światowej [film]

02-09-2016

W dniu 1 września licznie zebrani mieszkańcy Działdowa wzięli udział w uroczystościach upamiętnienia wybuchu II wojny światowej.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).