Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

NIESIENI MIŁOŚCIĄ – Powtórka na schodach

20-06-2016

Chór Concentus zaprasza na koncert pt. NIESIENI MIŁOŚCIĄ – Powtórka na schodach, który odbędzie się w środę 22 czerwca o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury, przy ul. Wolności 64.

czytaj artykuł »

I Festiwal Tańca pt. „Tańczyć każdy może”

17-06-2016

W dniu 10 czerwca 2016 roku w MDK w Działdowie odbył się I Festiwal Tańca Przedszkolaków pt. „ Tańczyć każdy może” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 5 w Działdowie. Inicjatorami tego przedsięwzięcia byli pedagodzy: pani Iwona Gaudzińska oraz pani Karolina Sendzicka.

czytaj artykuł »

Marek Brzezin „Osobowością Pow. Działdowskiego”

16-06-2016

8 czerwca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Działdowie w trakcie uroczystej sesji Rady Powiatu Działdowskiego przewodniczący Kapituły Tytułu „Osobowość Powiatu Działdowskiego” starosta Marian Janicki uroczyście wręczył statuetkę oraz okolicznościowy dyplom wyróżnionemu ...

czytaj artykuł »

Festyn plenerowy SMLW z okazji Dnia Dziecka

16-06-2016

Najmłodsi mieszkańcy Działdowa nie mogą narzekać na brak atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Po festynie, organizowanym przez Działdowskie Centrum Caritas, swoją ofertę zabaw plenerowych zaprezentowała Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa.

czytaj artykuł »

Święto Patronów w kościele św. Katarzyny

14-06-2016

Parafia św. Katarzyny i Błogosławionych Męczenników Działdowskich obchodziła swoje święto. Suma odpustowa tradycyjnie poprzedziła festyn rodzinny.

czytaj artykuł »

Kurki zdobyły grant w wysokości 5 tysięcy zł

14-06-2016

7 czerwca zakończyło się głosowanie na lokalne inicjatywy prospołeczne w programie „Decydujesz, pomagamy”. W województwie warmińsko-mazurskim aż 7 organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych wywalczyło w głosowaniu granty o wysokości po 5000 zł każdy, a klienci oddali na nie ponad ...

czytaj artykuł »

Uczniowie Gimn. nr 2 odnieśli znaczący sukces

14-06-2016

W dniach 2-3 czerwca trójka uczniów z Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie przebywała w Krakowie, gdzie miał miejsce ostatni etap ogólnopolskiego konkursu "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989", którego organizatorem jest Małopolski Kurator Oświaty ...

czytaj artykuł »

Warsztaty kulinarne i hotelarskie w ZS Malinowo

14-06-2016

W Zespole Szkół w Malinowie odbyły się warsztaty kulinarne i hotelarskie, przeprowadzone głównie z myślą o uczniach szkół gimnazjalnych. Pomysłodawcy warsztatów postawili sobie za cel integrację szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

czytaj artykuł »

Festyn „Nasza rodzina zdrowo się trzyma”

13-06-2016

W ramach Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny odbył się w Przedszkolu Miejskim nr 5 w Działdowie festyn rodzinny pt.: "Nasza rodzina zdrowo się trzyma ".

czytaj artykuł »

Noc Bibliotek w Gimnazjum nr 1

13-06-2016

Uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły Działdowie uczniowie po raz pierwszy brali udział w akcji Noc Bibliotek. Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna akcja promująca czytelnictwo i biblioteki jako instytucje kultury.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).