Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Przedszkole Miejskie nr 5 będzie rozbudowane

06-07-2016

Na ostatniej sesji Rada Miasta Działdowa zaaprobowała działania burmistrza mające na celu zlikwidowanie problemu zbyt małej ilości miejsc w przedszkolach miejskich. Pierwszym krokiem jest rozbudowa Przedszkola Miejskiego nr 5, zlokalizowanego przy ul. Karłowicza 3, co umożliwi stworzenie trzech ...

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo wręczył stypendia

06-07-2016

Wójt Gminy Działdowo – Paweł Cieśliński zgodnie z tradycją od kilku lat podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego wręcza stypendia i nagrody rzeczowe wyróżniającym się uczniom.

czytaj artykuł »

Sprawa proboszcza ze Szreńska w prokuraturze

05-07-2016

Rodzice osoby niepełnoletniej, z którą ksiądz miał dopuścić się czynów niemoralnych, w czwartek, 30 czerwca złożyli zawiadomienie o przestępstwie do Prokuratury Okręgowej w Płocku.

czytaj artykuł »

Sukcesy działdowskich biegaczy w Olsztynku

05-07-2016

W niedzielę 26 czerwca ekipa biegaczy z Działdowa udała się do Olsztynka, gdzie miał miejsce bieg na dystansie 5 km, zaliczany do Grand Prix Warmii i Mazur.

czytaj artykuł »

Zgłoś swój pomysł do budżetu obywatelskiego

05-07-2016

Przypominamy, że do dnia 15 lipca 2016 r. można zgłaszać swoje propozycje do Budżetu obywatelskiego. Dzięki niemu to my - mieszkańcy Działdowa - możemy wpływać na wygląd naszego miasta.

czytaj artykuł »

Pumptrack w Działdowie już otwarty!

05-07-2016

Pierwsze zadanie budżetu obywatelskiego w kategorii inwestycje, czyli budowa toru rowerowego typu "pumptrack" zostało zrealizowane.

czytaj artykuł »

Jednogłośne absolutorium dla Wójta Gminy Działdowo

02-07-2016

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo radni jednogłośnie zagłosowali za absolutorium dla wójta Pawła Cieślińskiego.

czytaj artykuł »

Kurniki wciąż zagrażają Gminie Działdowo

01-07-2016

W świetlicy w Krasnołące odbyła się rozprawa administracyjna w sprawie planowanego przedsięwzięcia polegającego na chowie drobiu.

czytaj artykuł »

Działdowo dołączyło do sieci miast Cittaslow

01-07-2016

Działdowo odebrało certyfikat przyjęcia do Cittaslow oraz nagrodę specjalną w Międzynarodowym Konkursie "Ciocciola Orange 2016".

czytaj artykuł »

Ksiądz przyznał się do czynów niemoralnych

01-07-2016

Proboszcz został odwołany z dotychczasowego urzędu nagle i w tajemniczych okolicznościach.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).