Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Po pijanemu, z zakazem sądowym, kradzionym autem

22-10-2016

Kara nawet do 5 lat więzienia grozi 41-letniemu mieszkańcowi gminy Działdowo, który dokonał krótkotrwałego zaboru samochodu, a następnie kierował nim będąc po użyciu alkoholu.

czytaj artykuł »

Zamek doczeka się wreszcie remontu! [film]

21-10-2016

To już pewne. Jest już gotowy projekt, zgoda konserwatora, pozwolenie na budowę i rekordowe dofinansowanie na remont gotyckiego skrzydła.

czytaj artykuł »

Yankeesi Działdowo awansowali do Extraligi

18-10-2016

Baseballiści Yankees Działdowo, zwycięstwem nad Rawą Katowice (4:2 i 7:6), wywalczyli brązowy medal za III miejsce w 1 lidze i awans do Extraligi.

czytaj artykuł »

Konkurs fotograficzny "Moje wakacje" rozstrzygnięty

18-10-2016

W miesiącu wrześniu w Przedszkolu Miejskim nr 1 im. Jana Brzechwy został zorganizowany konkurs fotograficzny dla dzieci i rodziców pod hasłem "Moje wakacje". Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Złożone zdjęcia ukazywały zatrzymane wakacyjne wspomnienia.

czytaj artykuł »

Budżet Obywatelski - zobacz jak głosowaliśmy

18-10-2016

We wrześniu mieszkańcy Działdowa mogli uczestniczyć w głosowaniu nad wyborem zadań do budżetu Gminy-Miasto Działdowo na rok 2017. Oto wyniki.

czytaj artykuł »

Wspólnie odnowią osiedla popegeerowskie [film]

18-10-2016

Gmina Działdowo podpisała z ANR umowy na remont chodników w miejscowościach: Gąsiorowo, Ruszkowo, Księży Dwór, Pożary i Myślęta.

czytaj artykuł »

Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum Nr 2

17-10-2016

Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie upłynął w atmosferze zabawy, radości i dobrego nastroju. Na uroczysty apel przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Grzegorz Mrowiński, Przewodniczący Rady Miasta Romuald Remiszewski oraz Przewodniczący

czytaj artykuł »

Sprawca włamań do altanek w Działdowie zatrzymany

16-10-2016

Kryminalni z Działdowa ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzieże z włamaniem do altanek ogrodowych na terenie miasta. Za powyższy czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

czytaj artykuł »

Gmina Płośnica inwestuje w fotowoltaikę [film]

13-10-2016

Gmina Płośnica otrzyma dofinansowanie na realizację inwestycji polegającej na budowie trzech elektrowni fotowoltaicznych.

czytaj artykuł »

Masz talent? Ten program jest dla Ciebie

13-10-2016

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza wszystkie utalentowane dzieci i młodzież w wieku 6 - 17 lat do udziału w programie „TALENT SHOW”.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).