Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zgubiłeś telefon? Jest na komisariacie

12-05-2016

W dniu 7 maja 2016 roku w pobliżu przejazdu kolejowego, w miejscowości Komorniki, znaleziono telefon marki Samsung.

czytaj artykuł »

'Dbam o swoje bezpieczeństwo' - wyniki

12-05-2016

Etap powiatowy konkursu zakończył się 30 kwietnia. Do tego dnia szkoły mogły nadsyłać wyłonione na etapie szkolnym prace. 9 maja br. komisja wyłoniła laureatów etapu powiatowego. Ich prace wezmą udział w etapie wojewódzkim konkursu.

czytaj artykuł »

Zawody strzeleckie rozstrzygnięte

12-05-2016

Lidzbarscy policjanci uczestniczyli w integracyjnych zawodach strzeleckich organizowanych przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie z Lidzbarka, które odbyły się 7 maja br. W zawodach uczestniczyło 13 drużyn. Wszyscy uczestnicy zmagań strzeleckich aktywnie uczestniczyli w zawodach.

czytaj artykuł »

Zapłacimy więcej za wodę i ścieki

06-05-2016

Radni Miejscy zaakceptowali podwyżkę cen za wodę i odprowadzanie ścieków. Nie jest to jednak podwyżka znacząca, bo wyniesie maksymalnie 4 gr za metr sześcienny.

czytaj artykuł »

Święto Konstytucji 3 maja w Gminie Działdowo

05-05-2016

W świetlicy w Ruszkowie odbyła się akademia z okazji 225 rocznicy Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w której wystąpiła młodzież z Publicznego Gimnazjum w Sławkowie i zespół „Wesoła Ferajna” z GOKiS.

czytaj artykuł »

Narodowe świętowanie w ZS nr 2 w Działdowie

05-05-2016

W czwartek, 28 kwietnia, w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie odbyły się uroczystości z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, Dnia Polonii i Polaków za Granicą oraz rocznicy akcesji Polski do Unii Europejskiej.

czytaj artykuł »

Święto Flagi w Przedszkolu Miejskim nr 1

05-05-2016

W piątek, 29 kwietnia w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Działdowie odbyły się obchody Święta Flagi.

czytaj artykuł »

Święto Flagi i Konstytucji 3 maja w PM3

05-05-2016

Przedszkole Miejskie nr 3 w Działdowie 29 kwietnia uroczyście obchodziło Święto Flagi oraz rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja.

czytaj artykuł »

Konkurs Piosenki „GWIAZDY TO MY”

03-05-2016

W CKU w Działdowie odbył się III Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej „GWIAZDY TO MY”. Wystąpiły 5-latki z siedmiu miejscowości.

czytaj artykuł »

Rok na dekomunizację nazw ulic w Działdowie

02-05-2016

W 34 miastach województwa warmińsko-mazurskiego są nazwy upamiętniające działaczy, wydarzenia i organizacje z czasów PRL. Najwięcej nazw związanych z symboliką komunistyczną jest Działdowie, Rozogach, Bartoszycach, Olsztynie, Nidzicy i Bisztynku.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).