Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Działdowski PUP aktywizuje bezrobotnych

28-10-2016

Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie realizuje w 2016 roku dwa projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

czytaj artykuł »

Szlachetna Paczka 2016

28-10-2016

Szlachetna Paczka od 15 lat jednoczy Polaków wokół idei mądrego pomagania. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc dla rodzin w potrzebie, a pomostem między nimi są SuperW, czyli wolontariusze Paczki. Drużyna w Rejonie Działdowa już gromadzi siły, by jak najefektywniej pomóc potrzebującym. ...

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Zaduszki Poetyckie

28-10-2016

Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa oraz Miejski Dom Kultury w Działdowie zapraszają na Zaduszki Poetyckie.

czytaj artykuł »

Uwaga na zmiany w organizacji ruchu

28-10-2016

Zbliża się „Dzień Wszystkich Świętych”. Jak co roku policjanci w całym kraju będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich tych, którzy wybierają się w tych dniach na cmentarze. Policjanci zadbają również o to, aby powroty do domów były bezpieczne a ruch na drogach przebiegał sprawnie ...

czytaj artykuł »

Wypadek w Nidzicy. Jedna osoba w szpitalu. [film]

27-10-2016

Na krajowej „siódemce” na skrzyżowaniu na wysokości Nidzicy doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba została poszkodowana. Kierowcy, który nie ustąpił pierwszeństwa innemu pojazdowi zatrzymano prawo jazdy.

czytaj artykuł »

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Amatorskich [film]

26-10-2016

W Lidzbarku odbył się Pierwszy Ogólnopolskim Festiwal Teatrów Amatorskich. Otwarcia dokonał burmistrz Maciej Sitarek, wyrażając nadzieję, że wydarzenia tego typu będą w Lidzbarku odbywać się cyklicznie.

czytaj artykuł »

Przyjdź na wykład o "Śpiącym rycerzu"

27-10-2016

Dyrektor Interaktywnego Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie zaprasza na wykład połączony z prezentacją multimedialną.

czytaj artykuł »

Zakończył się remont szkoły w Turzy Wielkiej [film]

25-10-2016

Gmina Działdowo zakończyła remont szkoły podstawowej w Turzy Wielkiej, który był ostatnim etapem wielkiej gminnej termomodernizacji.

czytaj artykuł »

Nasi uczniowie wezmą udział w mistrzostwach

24-10-2016

W sobotę 29 października odbędą się w Warszawie, w ramach Warsaw Gastro Show IX Mistrzostwa Polski kelnerów JUNIOR WAITER, w których wezmą udział uczniowie klasy czwartej Technikum Hotelarskiego ZS w Malinowie.

czytaj artykuł »

Uczniowie i nauczyciele posprzątali cmentarz

24-10-2016

Uczniowie i nauczyciele Publicznego Gimnazjum im. K. Górskiego w Burkacie w tym roku szkolnym podjęli inicjatywę mającą na celu upowszechnienie idei pamięci narodowej związanej upamiętnieniem miejsc walk i męczeństwa narodu polskiego oraz opieką nad tymi miejscami.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).