Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Straż Graniczna - historia i współczesność [film]

19-12-2016

W sali CKU w Działdowie odbył się wernisaż wystawy "Straż Graniczna na Mazowszu - historia i współczesność". Wystawę można oglądać do 15 stycznia.

czytaj artykuł »

Czy podatki i czynsze pójdą w górę? [film]

16-12-2016

Koniec roku zawsze przynosi obawy, że od stycznia rozpocznie się fala podwyżek. Czy obejmie ona również czynsze i podatki lokalne?

czytaj artykuł »

W działdowskiej Trójce - Wszyscy za jednego!

16-12-2016

W dniu 10 grudnia o godzinie 10.00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Działdowie uroczyście otwarto magazyn Szlachetnej Paczki. Już od kilku dni w szkole trwały przygotowania do tego pięknego przedsięwzięcia.

czytaj artykuł »

Odebrano drogi w Pożarach i Myślętach

15-12-2016

W miejscowościach Pożary i Myślęta w Gminie Działdowo dokonano oficjalnego odbioru dróg osiedlowych na działkach pozyskanych od ANR.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na wieczór świątecznych opowieści

15-12-2016

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór: wspólne czytanie opowieści świątecznych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie.

czytaj artykuł »

W Lidzbarku odbył się 2. Jarmark Bożonarodzeniowy

14-12-2016

W niedzielę, 11 grudnia w Hali Sportowej przy lidzbarskim gimnazjum odbyła się kolejna edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego. Organizatorom udało się zgromadzić ponad 30 wystawców z całego regionu.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na festyn zawodoznawczy

13-12-2016

Gimnazjalisto! Jak wybrać zawód, który w przyszłości zapewni ci pracę oraz satysfakcję i finansowe bezpieczeństwo?

czytaj artykuł »

Choinka przy Ratuszu została "odpalona" [film]

13-12-2016

Tradycji stało się zadość. Dwunasto- metrowa choinka zajęła swoje miejsce na Placu Mickiewicza i w minioną sobotę została uroczyście odpalona.

czytaj artykuł »

Świąteczna iluminacja już ozdobiła Lidzbark [film]

08-12-2016

W niedzielę 4 grudnia na Placu Hallera w Lidzbarku wzięliśmy udział w mikołajkowej niespodziance. Zabawa z Mikołajem, śnieżynkami i bajkowymi postaciami zaczęła się już o godzinie 12.00.

czytaj artykuł »

Siedem osób rannych w wypadku [film]

08-12-2016

Kierowca seata chcąc zjechać w drogę gruntową, wymusił pierwszeństwo na Fordzie. Siedem osób uczestniczących w wypadku trafiło do szpitala.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).