Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zakończył się remont szkoły w Turzy Wielkiej [film]

25-10-2016

Gmina Działdowo zakończyła remont szkoły podstawowej w Turzy Wielkiej, który był ostatnim etapem wielkiej gminnej termomodernizacji.

czytaj artykuł »

Nasi uczniowie wezmą udział w mistrzostwach

24-10-2016

W sobotę 29 października odbędą się w Warszawie, w ramach Warsaw Gastro Show IX Mistrzostwa Polski kelnerów JUNIOR WAITER, w których wezmą udział uczniowie klasy czwartej Technikum Hotelarskiego ZS w Malinowie.

czytaj artykuł »

Uczniowie i nauczyciele posprzątali cmentarz

24-10-2016

Uczniowie i nauczyciele Publicznego Gimnazjum im. K. Górskiego w Burkacie w tym roku szkolnym podjęli inicjatywę mającą na celu upowszechnienie idei pamięci narodowej związanej upamiętnieniem miejsc walk i męczeństwa narodu polskiego oraz opieką nad tymi miejscami.

czytaj artykuł »

Poznaj szczegóły remontu działdowskiego zamku [film]

23-10-2016

Jak informowaliśmy wcześniej gotycka część Zamku Krzyżackiego w Działdowie doczeka się wreszcie kapitalnego remontu. Jest projekt, zgoda konserwatora, pozwolenie na budowę i rekordowe dofinansowanie na remont gotyckiego skrzydła.

czytaj artykuł »

Co dalej z budynkami po Urzędzie Skarbowym? [film]

23-10-2016

W okresie wakacyjnym budynki po Urzędzie Skarbowym przeszły na własność miasta. Na jaki cel zostaną przeznaczone?

czytaj artykuł »

Po pijanemu, z zakazem sądowym, kradzionym autem

22-10-2016

Kara nawet do 5 lat więzienia grozi 41-letniemu mieszkańcowi gminy Działdowo, który dokonał krótkotrwałego zaboru samochodu, a następnie kierował nim będąc po użyciu alkoholu.

czytaj artykuł »

Zamek doczeka się wreszcie remontu! [film]

21-10-2016

To już pewne. Jest już gotowy projekt, zgoda konserwatora, pozwolenie na budowę i rekordowe dofinansowanie na remont gotyckiego skrzydła.

czytaj artykuł »

Yankeesi Działdowo awansowali do Extraligi

18-10-2016

Baseballiści Yankees Działdowo, zwycięstwem nad Rawą Katowice (4:2 i 7:6), wywalczyli brązowy medal za III miejsce w 1 lidze i awans do Extraligi.

czytaj artykuł »

Konkurs fotograficzny "Moje wakacje" rozstrzygnięty

18-10-2016

W miesiącu wrześniu w Przedszkolu Miejskim nr 1 im. Jana Brzechwy został zorganizowany konkurs fotograficzny dla dzieci i rodziców pod hasłem "Moje wakacje". Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Złożone zdjęcia ukazywały zatrzymane wakacyjne wspomnienia.

czytaj artykuł »

Budżet Obywatelski - zobacz jak głosowaliśmy

18-10-2016

We wrześniu mieszkańcy Działdowa mogli uczestniczyć w głosowaniu nad wyborem zadań do budżetu Gminy-Miasto Działdowo na rok 2017. Oto wyniki.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).