Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Potrącił rowerzystę bez odblasków

16-11-2016

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w rejonie miejscowości Przełęk. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego i rowerzysty. Cyklista nie miał odblasków, a jednoślad oświetlenia.

czytaj artykuł »

Patrioci z Iłowa uczcili Święto Niepodległości [film]

15-11-2016

Z inicjatywy radnego Romana Gąsiorowskiego odbyło się w Iłowie - Osadzie spotkanie patriotyczne z okazji Święta Niepodległości. Wnętrze wieży ciśnień wypełniło się po brzegi patriotami, którzy w godny sposób chcieli uczcić pamięć poległych w walce o odzyskanie przez Polskę niepodległości. ...

czytaj artykuł »

Jazzowe zaduszki w MGOK w Lidzbarku [film]

14-11-2016

Tegoroczne zaduszki w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku spędziliśmy w jazzowym klimacie, który zapewnił nam zespół Happy Play Dixieland Band.

czytaj artykuł »

Zaduszki Poetyckie w działdowskim MDK

14-11-2016

W piątek 4 listopada Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa ze współpracy z Miejskim Domem Kultury w Działdowie zorganizowało przedstawienie dla działdowskiej publiczności zatytułowane „Zaduszki Poetyckie”.

czytaj artykuł »

Spotkanie autorskie z Wojciechem Kassem

14-11-2016

Zapraszamy wszystkich miłośników poezji i nie tylko na spotkanie promujące najnowszą książkę Wojciecha Kassa pt. „pocałuj światło”.

czytaj artykuł »

Wystawa fotografii pt. „nasze miasto”

14-11-2016

Zapraszamy do zwiedzania wystawy fotografii Justyny i Sylwestra Rutkowskich z Działdowa.

czytaj artykuł »

Nasi szachiści walczyli z najlepszymi na świecie

14-11-2016

Mistrzostwa Świata Juniorów w kategoriach do lat 8, 10 i 12 odbyły się w Batumi (Gruzja). Wśród 10 osobowej reprezentacji Polski znalazła się uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Działdowie Lena Zarębska (kat. 12 lat).

czytaj artykuł »

Zapraszamy na uroczystą galę poezji

14-11-2016

19 listopada o godzinie 14 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom II Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego o Miecz Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej. Wstęp wolny.

czytaj artykuł »

Rozstrzygnięto konkurs poezji

14-11-2016

W połowie października, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie, odbyło się posiedzenie Jury w Drugim Ogólnopolskim Konkursie Poezji o Miecz św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Sponad stu nadesłanych liryków, jury wskazało trzy nagrody główne oraz wyróżnienia.

czytaj artykuł »

Święto Niepodległości w Przedszkolu nr 5 [film]

13-11-2016

Dnia 10 listopada w Przedszkolu Miejskim Nr 5 w Działdowie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, dzieci z grupy V pod kierunkiem swoich pań Bożeny Waśk i Doroty Stokłos przygotowały i przedstawiły montaż słowno – muzyczny pt. „Podróż po Polsce”.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).