Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Procesu o CBA nie było. Jest za to kompromis [film]

02-11-2016

Spór o bloki na osiedlu Lidzbarska został zażegnany. Wadliwy zapis w prawie został uchylony, a strony konfliktu doszły do porozumienia.

czytaj artykuł »

Powstanie duży zakład pracy w Działdowie!

31-10-2016

Po powiększeniu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Działdowie powstanie co najmniej 200 nowych miejsc pracy.

czytaj artykuł »

IX edycja Hoffer Superhit Festival Działdowo 2016

30-10-2016

26 listopada w Hali Gimnazjum nr 2 w Działdowie, odbędzie się IX edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki Hoffer Superhit Festival Działdowo 2016. Gwiazdą tegorocznego festiwalu jest zespół Lady Pank, obchodzący jubileusz 35-lecia działalności artystycznej.

czytaj artykuł »

Zobacz, dlaczego warto czytać książki

28-10-2016

W październiku br. w Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej w Działdowie odbył się cykl zajęć edukacyjnych promujących czytelnictwo pt. „Kto czyta, nie błądzi – czyli o tym dlaczego warto czytać książki” dla uczniów klas pierwszych z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Działdowie. Celem ...

czytaj artykuł »

Lidzbarskie Liceum z unijnym dofinansowaniem

28-10-2016

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K.K. Baczyńskiego w Lidzbarku otrzymało dofinasowanie na realizację projektu pt. „Zaprojektuj swoją przyszłość” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014 – 2020, działanie

czytaj artykuł »

Działdowski PUP aktywizuje bezrobotnych

28-10-2016

Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie realizuje w 2016 roku dwa projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

czytaj artykuł »

Szlachetna Paczka 2016

28-10-2016

Szlachetna Paczka od 15 lat jednoczy Polaków wokół idei mądrego pomagania. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc dla rodzin w potrzebie, a pomostem między nimi są SuperW, czyli wolontariusze Paczki. Drużyna w Rejonie Działdowa już gromadzi siły, by jak najefektywniej pomóc potrzebującym. ...

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Zaduszki Poetyckie

28-10-2016

Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa oraz Miejski Dom Kultury w Działdowie zapraszają na Zaduszki Poetyckie.

czytaj artykuł »

Uwaga na zmiany w organizacji ruchu

28-10-2016

Zbliża się „Dzień Wszystkich Świętych”. Jak co roku policjanci w całym kraju będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich tych, którzy wybierają się w tych dniach na cmentarze. Policjanci zadbają również o to, aby powroty do domów były bezpieczne a ruch na drogach przebiegał sprawnie ...

czytaj artykuł »

Wypadek w Nidzicy. Jedna osoba w szpitalu. [film]

27-10-2016

Na krajowej „siódemce” na skrzyżowaniu na wysokości Nidzicy doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba została poszkodowana. Kierowcy, który nie ustąpił pierwszeństwa innemu pojazdowi zatrzymano prawo jazdy.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).