Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Najlepsi strażacy na zawodach w Rybnie [FILM]

03-10-2017

Na terenie boiska w Rybnie odbyły się Powiatowe Zawody Strażackie. Zawody te były zwieńczeniem zmagań strażaków z powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Kolejne punkty dla zapaśników z Rybna

03-10-2017

W sobotę, 30 września młodzicy i młodziczki klubu sportowego GSZS” Delfin” Rybno uczestniczyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w zapasach w stylu wolnym.

czytaj artykuł »

Rajd rowerowy „Bezpieczna Gmina Rybno”

03-10-2017

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach zorganizowała rajd rowerowy w ramach projektu „Bezpieczna Gmina Rybno”.

czytaj artykuł »

Bicykluj z nami po raz trzeci w Płośnicy

03-10-2017

W piękny słoneczny dzień 9 września 2017 odbył się II Rajd Rowerowy „Bicykluj z nami aktywnymi obywatelami”. Inicjatorem organizacji rajdu był Wójt Gminy Płośnica Krzysztof Groblewski, który wspólnie z Radą Gminy Płośnica podjął decyzję o zabezpieczeniu funduszy w wysokości 8 tys ...

czytaj artykuł »

3. Biegi przełajowe „Uzdowo na 5” za nami [FILM]

02-10-2017

W sobotę 30 września w Uzdowie odbyły się tradycyjne biegi przełajowe „Uzdowo na 5”. To sportowe wydarzenie na stałe już wpisało się w kalendarz imprez Gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Przeżyli ze sobą 50 lat i otrzymali medale [FILM]

02-10-2017

Burmistrz Grzegorz Mrowiński wraz z kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Katarzyną Nowocińską w imieniu Prezydenta RP wręczył 24. parom medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

czytaj artykuł »

Wlewsk obchodził Święto Cebuli [FILM]

29-09-2017

Święto Cebuli, czyli ostatnia impreza tematyczna podsumowująca Tydzień Cittaslow już za nami. Pogoda rozpieszczała, więc piękniejszego zakończenia sezonu Wlewsk nie mógł sobie wymarzyć.

czytaj artykuł »

Kim byli „Zapomniani kaci Hitlera”? [FILM]

27-09-2017

Stowarzyszenie „Pamięć i Tożsamość” rozpoczęło nową edycję programu „Z historią na TY”. Drugi wykład poświęcono zbrodniom niemieckim.

czytaj artykuł »

Tydzień Cittaslow: Święto Ślimaka w Działdowie [FILM]

27-09-2017

Miniony tydzień był obchodzony jako Tydzień Cittaslow. W jego organizację włączyły się działdowskie placówki edukacyjne oraz instytucje kultury i sportu.

czytaj artykuł »

Mieszkańcy Jelenia obchodzili Święto Żurawiny [FILM]

25-09-2017

W Jeleniu odbyła się jedyna w swoim rodzaju impreza: III edycja Święta Żurawiny. To oczekiwane przez mieszkańców wydarzenie integruje i promuje naturalną, bagienną żurawinę oraz produkty na bazie tego zdrowego owocu.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).