Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Dofinansujemy wymianę pieca nawet w 50% [FILM]

25-07-2017

Gmina Lidzbark będzie dofinansowywać wymianę zanieczyszczających środowisko nieekologicznych pieców na ich bardziej nowoczesne odpowiedniki. Na ten cel będzie można uzyskać nawet do 50 procent dofinansowania. O tym kto i jak może to zrobić mogliśmy się dowiedzieć w trakcie jednego z wielu ...

czytaj artykuł »

Przychodnia w Lidzbarku po kolejnym remoncie [FILM]

24-07-2017

Kolejny etap prac w przychodni zdrowia przy ulicy Brzozowej w Lidzbarku mamy już za sobą. Remont tym razem obejmował cały hol na piętrze budynku oraz klatkę schodową a w tym: malowanie ścian, wymianę drzwi gabinetów, podłogi oraz grzejników.

czytaj artykuł »

OSP Płośnica najlepsza w gminie [FILM]

23-07-2017

Na boisku sportowym w Gródkach odbyły się zawody sportowo- pożarnicze, w których udział wzięły jednostki OSP z ośmiu sołectw Gminy Płośnica.

czytaj artykuł »

Było ich trzech i każdy posiadał narkotyki

21-07-2017

Trzej mężczyźni zostali zatrzymani przez policyjny patrol na terenie miasta Działdowo z narkotykami. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Trzy kolizje w powiecie w ciągu jednego dnia

21-07-2017

W środę 19 lipca br. doszło do trzech kolizji na drogach powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Dwie osoby ranne po uderzeniu w drzewo

20-07-2017

Samochód na drzewie i dwie osoby uwięzione w aucie, to widok który zastali policjanci interweniujący w związku ze zgłoszeniem o zdarzeniu drogowym na jednej z dróg w gminie Działdowo. Kierujący golfem będąc wyprzedzanym przez inny samochód chciał wyprzedzić jadącego przed nim fiata. Gdy ...

czytaj artykuł »

W Wysokiej odbył się festyn sportowo-rekreacyjny

19-07-2017

15 lipca w Wysokiej odbył się festyn sportowo-rekreacyjny.

czytaj artykuł »

Mariusz Bonaszewski i Janina Dzenis (FILM 360)

18-07-2017

Mariusz Bonaszewski w ramach Powiatowych Wieczorów z Poezją czytał wiersze Janiny Dzenis. Obejrzyj film i usiądź przy stoliku razem z nimi.

czytaj artykuł »

Po interwencji sąsiadki na ratunek 80-letniej kobiecie

17-07-2017

Policjanci prewencji pomogli starszej kobiecie. 80-latka nie otwierała drzwi i przez cały dzień nie wychodziła z domu. Zaniepokojona tym faktem sąsiadka o sytuacji poinformowała policję. Mieszkankę gminy Iłowo-Osada przewieziono do szpitala.

czytaj artykuł »

Spadła ze skutera bo była nietrzeźwa

17-07-2017

Działdowscy policjanci interweniowali w sprawie wywróconego skutera, który przez chwilę blokował ruch pojazdów na drodze. W czasie wyjaśniania okoliczności zdarzenia policjanci ustalili, że kierującą skuterem upadła z jednośladu doznając lekkich obrażeń ciała. Kobieta nie posiadała

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).