Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Choinka przy Ratuszu została "odpalona" [film]

13-12-2016

Tradycji stało się zadość. Dwunasto- metrowa choinka zajęła swoje miejsce na Placu Mickiewicza i w minioną sobotę została uroczyście odpalona.

czytaj artykuł »

Świąteczna iluminacja już ozdobiła Lidzbark [film]

08-12-2016

W niedzielę 4 grudnia na Placu Hallera w Lidzbarku wzięliśmy udział w mikołajkowej niespodziance. Zabawa z Mikołajem, śnieżynkami i bajkowymi postaciami zaczęła się już o godzinie 12.00.

czytaj artykuł »

Siedem osób rannych w wypadku [film]

08-12-2016

Kierowca seata chcąc zjechać w drogę gruntową, wymusił pierwszeństwo na Fordzie. Siedem osób uczestniczących w wypadku trafiło do szpitala.

czytaj artykuł »

Pierwszą butelkę wódki wypił jeszcze w sklepie

07-12-2016

Kara grzywny grozi 39-letniemu klientowi jednego ze sklepów w Działdowie, który dokonał kradzieży artykułów spożywczych. Jego łupem padły dwie butelki wódki oraz opakowanie śledzi. Przy czym mężczyzna zawartość jednej z butelek wypił już na terenie sklepu. Sprawca kradzieży z uwagi ...

czytaj artykuł »

Znamy szczegóły ugody z deweloperem [film]

24-11-2016

Po publikacji naszego artykułu, dotyczącego sporu wokół budowy bloków przy ul. Raginisa, padło pytanie o szczegóły zawartego porozumienia.

czytaj artykuł »

Powstanie 75 miejsc dla przedszkolaków

05-12-2016

Trwa rozbudowa Przedszkola Miejskiego nr 5 w Działdowie. Od czerwca przyszłego roku placówka powiększy się o 3 oddziały przedszkolne.

czytaj artykuł »

Monitoring w przejściach podziemnych działa [film]

03-12-2016

Zainstalowanie monitoringu w przejściach podziemnych przynosi efekty. Jest czysto, a pojedyncze przypadki wandalizmu są rejestrowane i karane.

czytaj artykuł »

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

02-12-2016

26 listopada br. Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Działdowie już po raz dwudziesty piaty przeprowadził wśród młodzieży szkolnej powiatu działdowskiego „Olimpiadę Promocji Zdrowego Stylu Życia”, której celem było zwrócenie uwagi młodzieży szkolnej na potrzebę dbania ...

czytaj artykuł »

Wspólne tworzenie ozdób świątecznych

02-12-2016

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na Mikołajkowego wspólne tworzenie ozdób świątecznych.

czytaj artykuł »

Nowa droga oddana do użytku [film]

01-12-2016

Kolejna droga w Gminie Płośnica została zmodernizowana. Mowa o drodze Turza Mała – Murawki, na którą pozyskano dofinansowanie z PROW.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).