Dziś jest Sobota, 19 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Bolesław, Emilia, Jan, Ludwik
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Hoffer Triathlon Energy 2016 za nami

11-07-2016

Blisko 200 uczestników wzięło udział w Hoffer Triathlon Energy. Lidzbark po raz pierwszy był gospodarzem tego typu imprezy, na tak dużą skalę.

czytaj artykuł »

Pierwsze spotkanie z poezją za nami

11-07-2016

Zbigniew Rzeszutko, poeta i felietonista z Lidzbarka oraz aktorka Anna Cieślak wystąpili wspólnie w niedzielę 10 lipca na plenerowej scenie w Lidzbarku

czytaj artykuł »

Czworo dzieci spędzi Wakacje z Muszkieterami

10-07-2016

W ramach akcji „Wakacje z Muszkieterami” niemal 1000 dzieci z całej Polski skorzysta z 10-dniowego wypoczynku w górach lub nad morzem. Większość z nich pierwszy raz w życiu weźmie udział w koloniach. Wśród uczestników akcji są dzieci z Działdowa, którzy przeżyją niezapomniane chwile ...

czytaj artykuł »

Hoffer TriEnergy Lidzbark 2016, dzień pierwszy

08-07-2016

Zanim pierwsi zawodnicy wbiegli do wody, wsiedli na rowery lub ruszyli w biegu w zawodach triathlonowych Hoffer TriEnergy Lidzbark 2016 na plaży miejskiej odbyły się nieco mniejsze zawody.

czytaj artykuł »

Droga Gródki – Przełęk Kościelny otwarta

07-07-2016

Trzy miesiące – tyle trwała budowa trzykilometrowego odcinka drogi łączącej Gródki z Przełękiem Kościelnym. Droga została właśnie otwarta.

czytaj artykuł »

Za nami COVER DANCE FESTIWAL 2016

07-07-2016

Miejski Dom Kultury zorganizował kolejną imprezę plenerową. Tym razem był to festiwal, będący kontynuacją Przeglądu Zespołów Dancingowych.

czytaj artykuł »

Burmistrz Działdowa otrzymał absolutorium

06-07-2016

Radni miejscy głosowali nad udzieleniem burmistrzowi absolutorium za rok 2015. Grzegorz Mrowiński absolutorium otrzymał, choć nie jednogłośnie.

czytaj artykuł »

Przedszkole Miejskie nr 5 będzie rozbudowane

06-07-2016

Na ostatniej sesji Rada Miasta Działdowa zaaprobowała działania burmistrza mające na celu zlikwidowanie problemu zbyt małej ilości miejsc w przedszkolach miejskich. Pierwszym krokiem jest rozbudowa Przedszkola Miejskiego nr 5, zlokalizowanego przy ul. Karłowicza 3, co umożliwi stworzenie trzech ...

czytaj artykuł »

Wójt Gminy Działdowo wręczył stypendia

06-07-2016

Wójt Gminy Działdowo – Paweł Cieśliński zgodnie z tradycją od kilku lat podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego wręcza stypendia i nagrody rzeczowe wyróżniającym się uczniom.

czytaj artykuł »

Sprawa proboszcza ze Szreńska w prokuraturze

05-07-2016

Rodzice osoby niepełnoletniej, z którą ksiądz miał dopuścić się czynów niemoralnych, w czwartek, 30 czerwca złożyli zawiadomienie o przestępstwie do Prokuratury Okręgowej w Płocku.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).