Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Piotr Ostrowski w narodowej kadrze kucharzy

04-10-2016

Co cztery lata w Erfurcie, odbywa się Olimpiada Kulinarna, w której o palmę pierwszeństwa walczą najlepsi młodzi kucharze z całego świata. W tegorocznych zmaganiach, w szóstce najzdolniejszych kucharzy reprezentujących nasz kraj, znalazł się Działdowianin Piotr Ostrowski.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na VII Marsz Życia i Nadziei

04-10-2016

Działdowskie Stowarzyszenie "Amazonki" zaprasza na VII Marsz Życia i Nadziei, który odbędzie się w ramach obchodów Październikowych Dni Walki z Rakiem w dniu 10 października 2016 r. w Działdowie.

czytaj artykuł »

Dlaczego warto czytać Juliana Kornhausera?

04-10-2016

Na spotkanie z Adrianem Gleniem, historykiem i krytykiem literackim, zapraszamy 7 października do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Mali ratownicy, czyli przedszkolak potrafi

04-10-2016

Żyjemy coraz szybciej, przez co narażamy się na wiele niebezpieczeństw. W każdej chwili i miejscu możemy zasłabnąć, utracić przytomność lub ulec wypadkowi. Dobrze wtedy gdy jest ktoś, kto udzieli nam pomocy lub ją sprowadzi.

czytaj artykuł »

Nasi tenisiści wygrali w Lęborku 2:3!

04-10-2016

Drużyna Piotra Kołacińskiego wygrała w Lęborku 2:3, choć się na to nie zanosiło. Dwa pierwsze pojedynki mieliśmy przegrane, dopiero później odrobiliśmy straty.

czytaj artykuł »

Powstaną ciągi piesze do ulicy Norwida [film]

03-10-2016

Schody przy przebudowanej ulicy Olsztyńskiej nie będą się już kończyć w polu. Władze Działdowa podjęły starania w celu rozwiązanie tego problemu.

czytaj artykuł »

Przedszkolaki w Dłutowie już w nowym budynku [film]

03-10-2016

Już od miesiąca przedszkolaki w Dłutowie mogą cieszyć się odnowionym przedszkolem. Budynek przeszedł kompletną termomodernizację. Dziś wygląda jak nowy, choć ma już swoje lata…

czytaj artykuł »

Przed Ratuszem wyrósł obóz rycerski [film]

03-10-2016

Nasze miasto wielokrotnie gościło rycerzy z różnych zakątków Polski, zmagających się w bojach o miecz św. Katarzyny. Na działdowskim rynku znów mogliśmy usłyszeć szczęk oręża.

czytaj artykuł »

Porażka na początek sezonu w LOTTO Superlidze

01-10-2016

Niefortunnie zakończył się pierwszy pojedynek tenisistów Dekorglassu w nowym sezonie rozgrywek LOTTO Superligi. W derbowym meczu z Morlinami Ostróda podopieczni Piotra Kołacińskiego odnieśli porażkę 1:3.

czytaj artykuł »

Mecz Polska - Słowenia w Działdowie [film]

30-09-2016

Nasze miasto było gospodarzem pierwszego meczu, w ramach eliminacji do Drużynowych Mistrzostw Europy. Przeciwnikiem biało-czerwonych była drużyna ze Słowenii.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).