Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

„Żonkile” – akcja w Bibliotece Miejskiej

27-04-2017

W dniu 19.04.1943 r. wybuchło powstanie w getcie warszawskim, aby upamiętnić to wydarzenie, w Bibliotece włączyliśmy się w akcję społeczno-edukacyjną "Żonkile", organizowaną przez Muzeum Historii Żydów Polskich Polin.

czytaj artykuł »

Potrzebujesz wsparcia unijnego? Przeczytaj

27-04-2017

Urząd Miasta zawiadamia, że w dniu 05.05.2017 r. w siedzibie Urzędu Miasta Działdowo odbędzie się dyżur konsultanta Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

czytaj artykuł »

Warsztaty wielkanocne w działdowskiej „Piątce”

27-04-2017

Przed Świętami Wielkanocnymi w Przedszkolu Miejskim nr 5 zorganizowaliśmy dla dzieci oraz rodziców warsztaty wielkanocne. Podczas zajęć w każdej z grup wspólnie dziecko i rodzic wykonywali pisankę wielkanocną z materiałów plastycznych.

czytaj artykuł »

Wybrano nowe nazwy dla "komunistycznych" ulic

25-04-2017

Mieszkańcy Działdowa wybrali nowe nazwy dla ulic, których nazwy kojarzyły się z komunizmem. W konsultacjach wzięły udział 333 osoby.

czytaj artykuł »

„Urodziło Ci się dziecko, posadź drzewo” [FILM]

24-04-2017

To hasło kampanii, prowadzonej wspólnie przez władze Działdowa i Szkółkę „Ogrody Marzeń” w Filicach. Akcja potrwa do końca bieżącego roku.

czytaj artykuł »

Szkoła dba o kontakt z pracodawcami [FILM]

24-04-2017

W Zespole Szkół w Lidzbarku odbyło się spotkanie z pracodawcami lokalnego rynku pracy. Wkrótce Zasadnicza Szkoła Zawodowa przestanie istnieć, zastąpi ją Szkoła Branżowa I Stopnia. W związku z tym dyrekcja postanowiła zapoznać pracodawców ze zmianami, jakie ich czekają:

czytaj artykuł »

Sala gimnastyczna w Ruszkowie prawie gotowa [FILM]

22-04-2017

Z końcem czerwca 2016 roku ruszyła budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Ruszkowie. Obecnie trwają prace wykończeniowe.

czytaj artykuł »

Droga w Kurkach w trakcie przebudowy [FILM]

21-04-2017

Trwają prace budowlane związane z przebudową drogi w miejscowości Kurki w Gminie Działdowo. Obejmą one odcinek o łącznej długości 1,5 kilometra.

czytaj artykuł »

Jesteś rowerzystą? To ci się przyda!

21-04-2017

Początek sezonu rowerowego za nami. Coraz większa liczba osób zmotoryzowanych przesiada się na jednoślady, w tym głównie na rowery. Mając na uwadze bezpieczeństwo właśnie tych osób, w najbliższą sobotę, w całym kraju, odbędą się działania ogólnopolskie pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo”. ...

czytaj artykuł »

Zaczyna się remont Zamku w Działdowie! [FILM]

19-04-2017

We wtorek 18 kwietnia nastąpiło podpisanie umowy na wykonanie remontu Zamku w Działdowie. Inwestycję wykona firma Kamaro z Sopotu.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).