Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum Nr 2

17-10-2016

Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie upłynął w atmosferze zabawy, radości i dobrego nastroju. Na uroczysty apel przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Grzegorz Mrowiński, Przewodniczący Rady Miasta Romuald Remiszewski oraz Przewodniczący

czytaj artykuł »

Sprawca włamań do altanek w Działdowie zatrzymany

16-10-2016

Kryminalni z Działdowa ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzieże z włamaniem do altanek ogrodowych na terenie miasta. Za powyższy czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

czytaj artykuł »

Gmina Płośnica inwestuje w fotowoltaikę [film]

13-10-2016

Gmina Płośnica otrzyma dofinansowanie na realizację inwestycji polegającej na budowie trzech elektrowni fotowoltaicznych.

czytaj artykuł »

Masz talent? Ten program jest dla Ciebie

13-10-2016

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza wszystkie utalentowane dzieci i młodzież w wieku 6 - 17 lat do udziału w programie „TALENT SHOW”.

czytaj artykuł »

Babski Kabaret - czyli Old Spice Girls

11-10-2016

Niedziela 9 października była w Lidzbarku świętem sztuki kabaretowej w najlepszym wydaniu! Tego dnia na deskach sceny Sali Widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury wystąpiła grupa "Babski Kabaret – czyli Old Spice Girls".

czytaj artykuł »

"Przemocy w sztuce mówimy NIE" [film]

10-10-2016

Dzień bez przemocy nie przeszedł bez echa w Działdowie. Stowarzyszenie "Wolność od strachu" przeprowadziło kolejną kampanię społeczną.

czytaj artykuł »

18-latek z Lidzbarka zatrzymany z marihuaną

10-10-2016

Mieszkaniec gminy Lidzbark odpowie za posiadanie środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z ulic w Lidzbarku. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

czytaj artykuł »

Policjanci zrealizowali akcję „Odblaskowy Pierwszak”

10-10-2016

W ramach Ogólnopolskich działań „Bezpieczna droga do szkoły” policjanci zrealizowali akcję „Odblaskowy Pierwszak”. Funkcjonariusze przeprowadzili w szkołach liczne pogadanki, których tematem przewodnim była bezpieczna droga do szkoły. Do działań przyłączyły się również lokalne ...

czytaj artykuł »

Okradła własną znajomą

10-10-2016

Policjanci z Rybna ustalili i zatrzymali 50-letnią mieszkankę powiatu goleniowskiego, która okradła swoją znajomą. Kobieta wykorzystując nieuwagę koleżanki ukradła jej portfel wraz z zawartością oraz dowód osobisty konkubenta znajomej. Sprawczyni usłyszała już zarzut. Grozi jej kara do ...

czytaj artykuł »

17 par z Lidzbarka obchodziło 50-lecie pożycia [film]

07-10-2016

Po raz kolejny, 17 par małżeńskich, które obchodziły w tym roku wyjątkowy jubileusz 50 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego, odznaczonych zostało specjalnym medalem przyznawanym z tej okazji przez Prezydenta Polski.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).