Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Jaki powinien być „MĘŻCZYZNA IDEALNY”?

30-03-2017

Odpowiedź na to pytanie można będzie znaleźć w spektaklu teatralnym w doborowej obsadzie, który będzie wystawiany na deskach MDK.

czytaj artykuł »

Nowe nazwy działdowskich ulic wybiorą mieszkańcy

30-03-2017

W ubiegły piątek, 17 marca, Burmistrz Miasta Działdowa otrzymał pismo z Delegatury IPN w Olsztynie w sprawie opinii ulic, których nazwy powinny ulec zmianie. Ostatecznie do zmiany zostało wskazanych 12 ulic, przy których obecnie zameldowanych jest 923 mieszkańców. Wyboru nowych nazw dokonają ...

czytaj artykuł »

KS "Dekorglass" odwiedził przedszkolaki

30-03-2017

W marcu Przedszkole Miejskie nr 1 im J. Brzechwy rozpoczęło współpracę z Klubem Sportowym "Dekorglass" w Działdowie. W ramach tej współpracy przedstawicielki klubu będą prowadziły zajęcia sportowe z zakresu tenisa stołowego w najstarszych grupach.

czytaj artykuł »

Dlaczego Płośnica nie walczy z kurnikami [film]?

29-03-2017

W Powiecie Działdowskim trwa inwazja inwestorów próbujących budować kurniki gdzie się tylko da. Dlaczego Płośnica z nimi nie walczy?

czytaj artykuł »

Nietrzeźwy pieszy pod kołami ciężarówki

28-03-2017

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego przez ciężarówkę. Wiadomo, że poszkodowany był nietrzeźwy.

czytaj artykuł »

Czy poseł zatrzyma budowę kurników [film]?

27-03-2017

W piątek 24 marca w Lidzbarku odbyło się spotkanie z posłem Zbigniewem Babalskim. Tematykę zdecydowanie zdominował temat kurników.

czytaj artykuł »

Rozmawiali o demoralizacji i odpowiedzialności

24-03-2017

Policjanci z KPP w Działdowie spotkali się z młodzieżą z Malinowa i Iłowa-Osady w ramach rozmów o odpowiedzialności prawnej osób niepełnoletnich za popełniane czyny karalne. Kolejny ważny temat podjęty przez funkcjonariuszy, to przestępstwa internetowe i cyberprzemoc.

czytaj artykuł »

Działdowo wyróżnione w prestiżowych rankingach

23-03-2017

27 lutego 2017 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbyła się wojewódzka gala podsumowująca XIII edycję rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego. W tym prestiżowym konkursie wśród gmin powiatu działdowskiego nagrodzona ...

czytaj artykuł »

Heinz Glas patronem klas zawodowych [film]

23-03-2017

W siedzibie Heinz Glas Działdowo odbyło się spotkanie dotyczące współpracy działdowskiej huty z Zespołem Szkół w Malinowie.

czytaj artykuł »

Spotkanie dla przyszłych pierwszoklasistów

23-03-2017

21marca w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi zorganizowano Dzień Otwarty dla kandydatów do klas I i ich rodziców. Już przy wejściu dzieci zostały powitane przez gimnazjalistów przebranych w stroje postaci bajkowych i poczęstowane przez nich cukierkami.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).