Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Wypadek w Nidzicy. Jedna osoba w szpitalu. [film]

27-10-2016

Na krajowej „siódemce” na skrzyżowaniu na wysokości Nidzicy doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba została poszkodowana. Kierowcy, który nie ustąpił pierwszeństwa innemu pojazdowi zatrzymano prawo jazdy.

czytaj artykuł »

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Amatorskich [film]

26-10-2016

W Lidzbarku odbył się Pierwszy Ogólnopolskim Festiwal Teatrów Amatorskich. Otwarcia dokonał burmistrz Maciej Sitarek, wyrażając nadzieję, że wydarzenia tego typu będą w Lidzbarku odbywać się cyklicznie.

czytaj artykuł »

Przyjdź na wykład o "Śpiącym rycerzu"

27-10-2016

Dyrektor Interaktywnego Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie zaprasza na wykład połączony z prezentacją multimedialną.

czytaj artykuł »

Zakończył się remont szkoły w Turzy Wielkiej [film]

25-10-2016

Gmina Działdowo zakończyła remont szkoły podstawowej w Turzy Wielkiej, który był ostatnim etapem wielkiej gminnej termomodernizacji.

czytaj artykuł »

Nasi uczniowie wezmą udział w mistrzostwach

24-10-2016

W sobotę 29 października odbędą się w Warszawie, w ramach Warsaw Gastro Show IX Mistrzostwa Polski kelnerów JUNIOR WAITER, w których wezmą udział uczniowie klasy czwartej Technikum Hotelarskiego ZS w Malinowie.

czytaj artykuł »

Uczniowie i nauczyciele posprzątali cmentarz

24-10-2016

Uczniowie i nauczyciele Publicznego Gimnazjum im. K. Górskiego w Burkacie w tym roku szkolnym podjęli inicjatywę mającą na celu upowszechnienie idei pamięci narodowej związanej upamiętnieniem miejsc walk i męczeństwa narodu polskiego oraz opieką nad tymi miejscami.

czytaj artykuł »

Poznaj szczegóły remontu działdowskiego zamku [film]

23-10-2016

Jak informowaliśmy wcześniej gotycka część Zamku Krzyżackiego w Działdowie doczeka się wreszcie kapitalnego remontu. Jest projekt, zgoda konserwatora, pozwolenie na budowę i rekordowe dofinansowanie na remont gotyckiego skrzydła.

czytaj artykuł »

Co dalej z budynkami po Urzędzie Skarbowym? [film]

23-10-2016

W okresie wakacyjnym budynki po Urzędzie Skarbowym przeszły na własność miasta. Na jaki cel zostaną przeznaczone?

czytaj artykuł »

Po pijanemu, z zakazem sądowym, kradzionym autem

22-10-2016

Kara nawet do 5 lat więzienia grozi 41-letniemu mieszkańcowi gminy Działdowo, który dokonał krótkotrwałego zaboru samochodu, a następnie kierował nim będąc po użyciu alkoholu.

czytaj artykuł »

Zamek doczeka się wreszcie remontu! [film]

21-10-2016

To już pewne. Jest już gotowy projekt, zgoda konserwatora, pozwolenie na budowę i rekordowe dofinansowanie na remont gotyckiego skrzydła.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).