Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

„Urodziło Ci się dziecko, posadź drzewo” [FILM]

24-04-2017

To hasło kampanii, prowadzonej wspólnie przez władze Działdowa i Szkółkę „Ogrody Marzeń” w Filicach. Akcja potrwa do końca bieżącego roku.

czytaj artykuł »

Szkoła dba o kontakt z pracodawcami [FILM]

24-04-2017

W Zespole Szkół w Lidzbarku odbyło się spotkanie z pracodawcami lokalnego rynku pracy. Wkrótce Zasadnicza Szkoła Zawodowa przestanie istnieć, zastąpi ją Szkoła Branżowa I Stopnia. W związku z tym dyrekcja postanowiła zapoznać pracodawców ze zmianami, jakie ich czekają:

czytaj artykuł »

Sala gimnastyczna w Ruszkowie prawie gotowa [FILM]

22-04-2017

Z końcem czerwca 2016 roku ruszyła budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Ruszkowie. Obecnie trwają prace wykończeniowe.

czytaj artykuł »

Droga w Kurkach w trakcie przebudowy [FILM]

21-04-2017

Trwają prace budowlane związane z przebudową drogi w miejscowości Kurki w Gminie Działdowo. Obejmą one odcinek o łącznej długości 1,5 kilometra.

czytaj artykuł »

Jesteś rowerzystą? To ci się przyda!

21-04-2017

Początek sezonu rowerowego za nami. Coraz większa liczba osób zmotoryzowanych przesiada się na jednoślady, w tym głównie na rowery. Mając na uwadze bezpieczeństwo właśnie tych osób, w najbliższą sobotę, w całym kraju, odbędą się działania ogólnopolskie pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo”. ...

czytaj artykuł »

Zaczyna się remont Zamku w Działdowie! [FILM]

19-04-2017

We wtorek 18 kwietnia nastąpiło podpisanie umowy na wykonanie remontu Zamku w Działdowie. Inwestycję wykona firma Kamaro z Sopotu.

czytaj artykuł »

W Płośnicy Młodzież Zapobiega Pożarom [FILM]

19-04-2017

W Urzędzie Gminy w Płośnicy przeprowadzono eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. ...

czytaj artykuł »

Trwa kolejny remont w przychodni w Lidzbarku [FILM]

19-04-2017

Trwa remont na pierwszym piętrze budynku lidzbarskiego ośrodka zdrowia. Prace obejmują remont całego holu: malowanie ścian, wymianę drzwi gabinetów, wymianę podłogi oraz grzejników. Koszt całej modernizacji to niespełna 119 tys. zł.

czytaj artykuł »

Załóż firmę i zdobądź fundusze z UE

19-04-2017

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: Fundusze Europejskie na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej.

czytaj artykuł »

Zgłoś projekt do Budżetu Obywatelskiego

19-04-2017

Weź sprawy w swoje ręce! Od 19 kwietnia ruszyła kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego w Działdowie. Urząd Miasta czeka na propozycje inwestycji.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).