Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

W trosce o pamięć i tożsamość

03-03-2017

2 marca w Działdowie odbyła się uroczysta prelekcja zorganizowana z okazji obchodów kolejnego już Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To stosunkowo nowe święto narodowe ogłoszone zostało na mocy ustawy z dnia 3 lutego 2011 roku.

czytaj artykuł »

Od soboty Działdowo to Jedyne takie miejsce [film]

27-02-2017

Redaktorzy radiowej "Jedynki", gościli w miniony weekend w Działdowie, gdzie zrealizowali kolejny odcinek audycji pt. "Jedyne takie miejsce".

czytaj artykuł »

Młodzieżowa Rada Miasta Działdowo została wybrana

24-02-2017

Znamy wstępne wyniki wyborów do Młodzieżowej Rada Miasta Działdowo. Rada na kadencję 2017-2018 liczyć będzie 16 radnych.

czytaj artykuł »

Obchodzili 130. rocznicę urodzin patronki [film]

22-02-2017

Zespół Szkół w Malinowie obchodził 130. rocznicę urodzin swojej patronki i założycielki Emilii Sukertowej-Biedrawiny.

czytaj artykuł »

Ks. Bp Andrzej Suski otrzymał wyróżnienie [film]

17-02-2017

Podczas uroczystego nabożeństwa w kościele św. Wojciecha Ksiądz Biskup Andrzej Suski otrzymał zaszczytny tytuł Osobowość Pow. Działdowskiego.

czytaj artykuł »

I Otwarty Turniej Szachowy w Uzdowie za nami

17-02-2017

W dniu 12 lutego br. w dzięki staraniom Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Uzdowo oraz Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Uzdowie, przy wsparciu finansowym Powiatu działdowskiego zorganizowany został I Otwarty Turniej Szachowy w Uzdowie rozegrany w ramach Grand Prix Województwa Warmińsko ...

czytaj artykuł »

Masz dziecko w wieku szkolnym? Przeczytaj! [film]

14-02-2017

Portal MD, jako pierwszy przedstawia plany burmistrza odnośnie likwidowanych gimnazjów. Właśnie rozpoczęły się konsultacje z rodzicami w tej sprawie.

czytaj artykuł »

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

13-02-2017

W niedzielę 26 lutego w parku rekreacyjno-sportowym przy ulicy Garbuzy w Lidzbarku odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

czytaj artykuł »

Czy wiesz, jak Cię widzą inni na melanżu? [film]

09-02-2017

Główny Inspektorat Sanitarny chce zwrócić uwagę młodzieży na negatywne skutki korzystania z używek. Właśnie wystartowała ogólnopolska kampania „Melanż. Oczekiwania vs. rzeczywistość”.

czytaj artykuł »

Kolizja z udziałem Scanii w Działdowie

07-02-2017

Dzisiaj (7 lutego br.) kilka minut przed godziną 08:00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Działdowie przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Lidzbarskiej w Działdowie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).