Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Szkoła dba o kontakt z pracodawcami [FILM]

24-04-2017

W Zespole Szkół w Lidzbarku odbyło się spotkanie z pracodawcami lokalnego rynku pracy. Wkrótce Zasadnicza Szkoła Zawodowa przestanie istnieć, zastąpi ją Szkoła Branżowa I Stopnia. W związku z tym dyrekcja postanowiła zapoznać pracodawców ze zmianami, jakie ich czekają:

czytaj artykuł »

Sala gimnastyczna w Ruszkowie prawie gotowa [FILM]

22-04-2017

Z końcem czerwca 2016 roku ruszyła budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Ruszkowie. Obecnie trwają prace wykończeniowe.

czytaj artykuł »

Droga w Kurkach w trakcie przebudowy [FILM]

21-04-2017

Trwają prace budowlane związane z przebudową drogi w miejscowości Kurki w Gminie Działdowo. Obejmą one odcinek o łącznej długości 1,5 kilometra.

czytaj artykuł »

Jesteś rowerzystą? To ci się przyda!

21-04-2017

Początek sezonu rowerowego za nami. Coraz większa liczba osób zmotoryzowanych przesiada się na jednoślady, w tym głównie na rowery. Mając na uwadze bezpieczeństwo właśnie tych osób, w najbliższą sobotę, w całym kraju, odbędą się działania ogólnopolskie pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo”. ...

czytaj artykuł »

Zaczyna się remont Zamku w Działdowie! [FILM]

19-04-2017

We wtorek 18 kwietnia nastąpiło podpisanie umowy na wykonanie remontu Zamku w Działdowie. Inwestycję wykona firma Kamaro z Sopotu.

czytaj artykuł »

W Płośnicy Młodzież Zapobiega Pożarom [FILM]

19-04-2017

W Urzędzie Gminy w Płośnicy przeprowadzono eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. ...

czytaj artykuł »

Trwa kolejny remont w przychodni w Lidzbarku [FILM]

19-04-2017

Trwa remont na pierwszym piętrze budynku lidzbarskiego ośrodka zdrowia. Prace obejmują remont całego holu: malowanie ścian, wymianę drzwi gabinetów, wymianę podłogi oraz grzejników. Koszt całej modernizacji to niespełna 119 tys. zł.

czytaj artykuł »

Załóż firmę i zdobądź fundusze z UE

19-04-2017

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: Fundusze Europejskie na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej.

czytaj artykuł »

Zgłoś projekt do Budżetu Obywatelskiego

19-04-2017

Weź sprawy w swoje ręce! Od 19 kwietnia ruszyła kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego w Działdowie. Urząd Miasta czeka na propozycje inwestycji.

czytaj artykuł »

Działdowski szpital w programie UWAGA TVN

19-04-2017

Pacjent w stanie przedzawałowym zgłasza się na SOR. Lekarz odsyła go jednak do domu. Wkrótce potem mężczyzna umiera. Jak się okazuje, wbrew procedurom wyznaczonym przez Narodowy Fundusz Zdrowia nie miał nawet wykonanych podstawowych badań. Jak to możliwe?

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).