Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Bicykluj z nami po raz trzeci w Płośnicy

03-10-2017

W piękny słoneczny dzień 9 września 2017 odbył się II Rajd Rowerowy „Bicykluj z nami aktywnymi obywatelami”. Inicjatorem organizacji rajdu był Wójt Gminy Płośnica Krzysztof Groblewski, który wspólnie z Radą Gminy Płośnica podjął decyzję o zabezpieczeniu funduszy w wysokości 8 tys ...

czytaj artykuł »

3. Biegi przełajowe „Uzdowo na 5” za nami [FILM]

02-10-2017

W sobotę 30 września w Uzdowie odbyły się tradycyjne biegi przełajowe „Uzdowo na 5”. To sportowe wydarzenie na stałe już wpisało się w kalendarz imprez Gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Przeżyli ze sobą 50 lat i otrzymali medale [FILM]

02-10-2017

Burmistrz Grzegorz Mrowiński wraz z kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Katarzyną Nowocińską w imieniu Prezydenta RP wręczył 24. parom medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

czytaj artykuł »

Policjanci patrolowali wspólnie z uczniami

02-10-2017

Ulotka i pouczenie od dzieci zamiast pouczenia od policjantów, to finał wspólnych działań policjantów i uczniów ze szkół podstawowych. Działania pn. „Wspólny patrol” zostały zorganizowane w ramach projektu „Bezpieczna Gmina Rybno” w związku z pozyskanymi środkami z programu ograniczania ...

czytaj artykuł »

Sukces w Superlidze, porażka w Lidze Mistrzów

02-10-2017

Pierwszy mecz w rozgrywkach Ligi Mistrzów tenisa stołowego zakończył się dla Dekorglassu porażką. Na otarcie łez otrzymaliśmy zwycięstwo w Superlidze.

czytaj artykuł »

Wlewsk obchodził Święto Cebuli [FILM]

29-09-2017

Święto Cebuli, czyli ostatnia impreza tematyczna podsumowująca Tydzień Cittaslow już za nami. Pogoda rozpieszczała, więc piękniejszego zakończenia sezonu Wlewsk nie mógł sobie wymarzyć.

czytaj artykuł »

Dwie "Diamentowe rakietki" dla KS Dekorglass

28-09-2017

W dniu 22.09.2017 r. w warszawskim Sound Garden Hotel rozdano coroczne nagrody w plebiscycie "Diamentowa Rakietka" za sezon 2016-17. Dwie "Diamentowe rakietki" trafiły do Dekorglassu.

czytaj artykuł »

Superliga: Zwycięstwo na początek sezonu!

28-09-2017

Tenisiści Dekorglassu pewnie pokonali drużynę AZS Politechnika Rzeszów (3:1). Drużyna wywalczyła komplet punktów w całkiem odmienionym składzie.

czytaj artykuł »

Kim byli „Zapomniani kaci Hitlera”? [FILM]

27-09-2017

Stowarzyszenie „Pamięć i Tożsamość” rozpoczęło nową edycję programu „Z historią na TY”. Drugi wykład poświęcono zbrodniom niemieckim.

czytaj artykuł »

Tydzień Cittaslow: Święto Ślimaka w Działdowie [FILM]

27-09-2017

Miniony tydzień był obchodzony jako Tydzień Cittaslow. W jego organizację włączyły się działdowskie placówki edukacyjne oraz instytucje kultury i sportu.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).