Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Nietrzeźwy pieszy pod kołami ciężarówki

28-03-2017

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego przez ciężarówkę. Wiadomo, że poszkodowany był nietrzeźwy.

czytaj artykuł »

Czy poseł zatrzyma budowę kurników [film]?

27-03-2017

W piątek 24 marca w Lidzbarku odbyło się spotkanie z posłem Zbigniewem Babalskim. Tematykę zdecydowanie zdominował temat kurników.

czytaj artykuł »

Rozmawiali o demoralizacji i odpowiedzialności

24-03-2017

Policjanci z KPP w Działdowie spotkali się z młodzieżą z Malinowa i Iłowa-Osady w ramach rozmów o odpowiedzialności prawnej osób niepełnoletnich za popełniane czyny karalne. Kolejny ważny temat podjęty przez funkcjonariuszy, to przestępstwa internetowe i cyberprzemoc.

czytaj artykuł »

Działdowo wyróżnione w prestiżowych rankingach

23-03-2017

27 lutego 2017 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbyła się wojewódzka gala podsumowująca XIII edycję rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego. W tym prestiżowym konkursie wśród gmin powiatu działdowskiego nagrodzona ...

czytaj artykuł »

Heinz Glas patronem klas zawodowych [film]

23-03-2017

W siedzibie Heinz Glas Działdowo odbyło się spotkanie dotyczące współpracy działdowskiej huty z Zespołem Szkół w Malinowie.

czytaj artykuł »

Spotkanie dla przyszłych pierwszoklasistów

23-03-2017

21marca w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi zorganizowano Dzień Otwarty dla kandydatów do klas I i ich rodziców. Już przy wejściu dzieci zostały powitane przez gimnazjalistów przebranych w stroje postaci bajkowych i poczęstowane przez nich cukierkami.

czytaj artykuł »

Trwa budowa lądowiska przy szpitalu [film]

17-03-2017

Jeszcze dwa miesiące potrwa budowa lądowiska dla śmigłowców LPR. Inwestycja ma się przyczynić do poprawy bezpieczeństwa zdrowotnego pacjentów.

czytaj artykuł »

ROPPD przeprowadzi bezpłatne szkolenie

14-03-2017

Rada Organizacji Pozarzadowych Powiatu Działdowskiego informuje że organizuje szkolenie Liderów Organizacji z zakresu pozyskiwania środków na działalność Organizacji Pozarządowych.

czytaj artykuł »

Zdecyduj kto wygra 5000 złotych

13-03-2017

Do 4 kwietnia mieszkańcy Nidzicy i Działdowa oraz klienci sklepów Tesco będą decydować, jaka inicjatywa prospołeczna powinna otrzymać dofinansowanie w programie „Decydujesz, pomagamy”. W Nidzicy i Działdowie konkuruje między sobą Grupa Artystyczna SIGNUM, Oddział Rejonowy PCK w Działdowie ...

czytaj artykuł »

Miesiąc w pigułce – luty w Działdowie [film]

07-03-2017

Kliknij i obejrzyj krótki film. W trzy minuty dowiesz się co ciekawego działo się w lutym w Działdowie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).