Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

W kwietniu ruszy remont Zamku [film]

07-04-2017

Do trzech razy sztuka. W trzecim przetargu wyłoniony został wreszcie wykonawca remontu Zamku Krzyżackiego w Działdowie.

czytaj artykuł »

Dlaczego wydano książkę za pieniądze podatników?

05-04-2017

Radny Marian Odachowski zainteresował się publikacją o OSP, której autorem jest Dariusz Piotrowicz, prywatnie kolega Grzegorza Mrowińskiego.

czytaj artykuł »

Podpisano umowę na remont drogi powiatowej

05-04-2017

Ponad 5 km drogi powiatowej Wielki Łęck – Płośnica – Burkat już wkrótce doczeka się remontu. Koszt inwestycji wyniesie ok. 2 mln zł.

czytaj artykuł »

Miesiąc w pigułce – marzec w Działdowie

04-04-2017

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia ostatniego miesiąca w Działdowie. Kliknij, a szybko dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Działdowski PCK podsumował zbiórkę żywności

31-03-2017

Święta Wielkanocne tuż, tuż, wielu z nas przygotowuje się do ich spędzenia w gronie rodzinnym, przy suto zastawionych stołach. Jednak wielu potrzebuje pomocy innych, by święta zwyczajnie, skromnie przeżyć.

czytaj artykuł »

Wielkanocna Zbiórka Żywności w Intermarché

31-03-2017

Od 31 marca do 2 kwietnia sieć Intermarché ponownie weźmie udział w „Wielkanocnej Zbiórce Żywności”. Do akcji włączył się także sklep Intermarché w Działdowie.

czytaj artykuł »

Jaki powinien być „MĘŻCZYZNA IDEALNY”?

30-03-2017

Odpowiedź na to pytanie można będzie znaleźć w spektaklu teatralnym w doborowej obsadzie, który będzie wystawiany na deskach MDK.

czytaj artykuł »

Nowe nazwy działdowskich ulic wybiorą mieszkańcy

30-03-2017

W ubiegły piątek, 17 marca, Burmistrz Miasta Działdowa otrzymał pismo z Delegatury IPN w Olsztynie w sprawie opinii ulic, których nazwy powinny ulec zmianie. Ostatecznie do zmiany zostało wskazanych 12 ulic, przy których obecnie zameldowanych jest 923 mieszkańców. Wyboru nowych nazw dokonają ...

czytaj artykuł »

KS "Dekorglass" odwiedził przedszkolaki

30-03-2017

W marcu Przedszkole Miejskie nr 1 im J. Brzechwy rozpoczęło współpracę z Klubem Sportowym "Dekorglass" w Działdowie. W ramach tej współpracy przedstawicielki klubu będą prowadziły zajęcia sportowe z zakresu tenisa stołowego w najstarszych grupach.

czytaj artykuł »

Dlaczego Płośnica nie walczy z kurnikami [film]?

29-03-2017

W Powiecie Działdowskim trwa inwazja inwestorów próbujących budować kurniki gdzie się tylko da. Dlaczego Płośnica z nimi nie walczy?

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).