Dziś jest Wtorek, 12 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksander, Dagmara, Joanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Działdowski szpital w programie UWAGA TVN

19-04-2017

Pacjent w stanie przedzawałowym zgłasza się na SOR. Lekarz odsyła go jednak do domu. Wkrótce potem mężczyzna umiera. Jak się okazuje, wbrew procedurom wyznaczonym przez Narodowy Fundusz Zdrowia nie miał nawet wykonanych podstawowych badań. Jak to możliwe?

czytaj artykuł »

Recytowali poezję Księdza Twardowskiego [film]

17-04-2017

W Zespole Szkół w Malinowie odbył się IV Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Księdza Twardowskiego. Wzięli w nim udział uczniowie z całego powiatu podzieleni na dwie kategorie wiekowe.

czytaj artykuł »

W Lidzbarku powstała kolejna ścieżka rowerowa

13-04-2017

Lidzbark wzbogacił się o kolejną ścieżkę rowerową, tym razem powstała przy ul. Lipowej - od stadionu do Ośrodka Wczasowego Lech. Wykonawcą tej inwestycji jest firma KAMEX, a jej koszt to niespełna 120 tys. zł.

czytaj artykuł »

Dzień Otwarty w Gimnazjum nr 2

11-04-2017

27 marca 2017r. Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie gościło kandydatów do klas IV i VII, którzy wraz z rodzicami przybyli poznać ofertę szkoły. Gości powitano występem chóru młodzieżowego „Our Voice” oraz zespołu tanecznego „Blow up”.

czytaj artykuł »

III Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego

11-04-2017

We wtorek 4 kwietnia, w Hali im. Polskich Olimpijczyków przy Gimnazjum nr 2 w Działdowie już po raz trzeci miał miejsce finał Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych. Tym razem w konkursie wzięło udział sześć szkół z powiatu działdowskiego: z Dłutowa, ...

czytaj artykuł »

W kwietniu ruszy remont Zamku [film]

07-04-2017

Do trzech razy sztuka. W trzecim przetargu wyłoniony został wreszcie wykonawca remontu Zamku Krzyżackiego w Działdowie.

czytaj artykuł »

Dlaczego wydano książkę za pieniądze podatników?

05-04-2017

Radny Marian Odachowski zainteresował się publikacją o OSP, której autorem jest Dariusz Piotrowicz, prywatnie kolega Grzegorza Mrowińskiego.

czytaj artykuł »

Podpisano umowę na remont drogi powiatowej

05-04-2017

Ponad 5 km drogi powiatowej Wielki Łęck – Płośnica – Burkat już wkrótce doczeka się remontu. Koszt inwestycji wyniesie ok. 2 mln zł.

czytaj artykuł »

Miesiąc w pigułce – marzec w Działdowie

04-04-2017

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia ostatniego miesiąca w Działdowie. Kliknij, a szybko dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Działdowski PCK podsumował zbiórkę żywności

31-03-2017

Święta Wielkanocne tuż, tuż, wielu z nas przygotowuje się do ich spędzenia w gronie rodzinnym, przy suto zastawionych stołach. Jednak wielu potrzebuje pomocy innych, by święta zwyczajnie, skromnie przeżyć.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).