Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Nie wyjeżdżaj za linię - daj przykład innym [FILM]

30-05-2017

To tytuł nowego spotu profilaktycznego warmińsko – mazurskiej policji. Funkcjonariusze zwracają uwagę na to, że obok przepisów ruchu drogowego nie mniej ważna jest kultura i empatia wobec innych.

czytaj artykuł »

Kombet poszukuje specjalisty ds. kadr

29-05-2017

Kombet Działdowo Sp. Z O.O. poszukuje specjalisty ds. kadr i obsługi sekretariatu opis stanowiska:

czytaj artykuł »

Dzielnicowy odkrył znaczną ilość narkotyków

28-05-2017

Dzielnicowy z Lidzbarka Welskiego podczas legitymowania mężczyzny, który zaparkował auto na leśnej drodze, zauważył na siedzeniu pasażera foliową torbę. Jak się okazało, było w niej 240 gramów marihuany, blisko 75 gramów amfetaminy oraz 300 tabletek ekstazy. Zatrzymanemu 43-latkowi grozi ...

czytaj artykuł »

Piraci z Penzance - Operetka w MDK

28-05-2017

Państwowa Szkoła Muzyczna w Mławie oraz MDK w Działdowie zapraszają na operetkę „Piraci z Penzance albo niewolnik obowiązku” A. Sullivana.

czytaj artykuł »

Nowe lądowisko przy szpitalu oddane do użytku

25-05-2017

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie wybudował nowe lądowisko dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Inwestycja została dofinansowana z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. W dniu 10 maja dokonano odbioru ...

czytaj artykuł »

Przedszkole nr 5 z cennym certyfikatem

25-05-2017

Przedszkole Miejskie nr 5 w okresie od 28 października 2016 r. do 28 kwietnia 2017 r. brało udział w ogólnopolskim konkursie „Zaczytane przedszkole” zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego. Przedszkola, które wykonały zadania przewidziane regulaminem konkursu, otrzymały certyfikaty ...

czytaj artykuł »

Debata „Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej”

25-05-2017

To, co nas - Polaków - łączy, jest większe od tego, co nas dzieli - z takiego założenia wychodzą organizatorzy debat lokalnych, które w tygodniu 15-21 maja odbywają się w ponad 50 miejscowościach w całej Polsce. Jedną z debat zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie.

czytaj artykuł »

Uczcili 76. rocznicę śmierci Patronów Miasta [FILM]

25-05-2017

W działdowskim obozie zagłady Soldau oraz w CKU odbyły się uroczystości upamiętniające śmierć Patronów Miasta oraz tysięcy więźniów obozu.

czytaj artykuł »

W Urzędzie Gminy zapłacisz kartą bez prowizji

25-05-2017

Korzystanie z karty płatniczej, to jedna z nowatorskich usług, które zostały wprowadzone w dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Międzyprzedszkolny konkurs matematyczny

24-05-2017

We wtorek 16 maja w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Działdowie odbył się międzyprzedszkolny konkurs matematyczny „Mały Pitagoras”, w którym udział wzięły dzieci z działdowskich oraz okolicznych przedszkoli tj. z: Przedszkola Miejskiego nr 1, Przedszkola Miejskiego nr 3, Przedszkola Miejskiego ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).