Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

VI festiwal tańca Show The Flow za nami [FILM]

16-05-2017

Już od sześciu lat maj w Działdowie kojarzy się – nie bez powodu – z wielkim świętem dla wszystkich miłośników tańca. Dlaczego?

czytaj artykuł »

Miasto czeka na Twoje pomysły! [FILM]

15-05-2017

Przypominamy. Do końca maja można zgłaszać propozycje do Budżetu Obywatelskiego. Na realizację projektów przeznaczono pół miliona zł.

czytaj artykuł »

I. sesja Młodzieżowej Rady Miasta Działdowo

12-05-2017

W wyniku wyborów, przeprowadzonych w szkołach na terenie Działdowa, wyłonionych zostało 16 radnych Młodzieżowej Rady Miasta Działdowa II kadencji. W dniu 25 kwietnia 2017 r. odbyła się pierwsza sesja z udziałem nowo wybranych radnych.

czytaj artykuł »

„Spotkania z Poezją” - eliminacje powiatowe

12-05-2017

W Miejskim Domu Kultury w Działdowie odbyły się eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego „Spotkania z Poezją” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

czytaj artykuł »

Show The Flow już w sobotę 13 maja!

11-05-2017

6. edycja Festiwalu Tańca Show The Flow rusza 13 maja br. Organizatorem imprezy jest tym razem Gimnazjum nr 2 w Działdowie.

czytaj artykuł »

Wypadek na trasie Działdowo-Iłowo-Osada

11-05-2017

Policjanci działdowskiej drogówki wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Kierująca jednym z samochodów trafiła do szpitala w Działdowie. Kobieta doznała złamania mostka klatki piersiowej.

czytaj artykuł »

45 minut pasji z Krystyną Sztramską w ZSZ nr 1

09-05-2017

W ramach projektu „45 minut pasji...” realizowanego w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie odbyło się spotkanie uczniów klasy II TH z poetką, pisarką i członkiem DKS Krystyną Sztramską. Autorka wielu tomików wierszy i opowiadań opowiedziała młodzieży o swojej ogromnej pasji

czytaj artykuł »

Pijany i bez prawka dachował za rondem

09-05-2017

Policjanci prewencji z Działdowa wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem osobowego opla. Samochód dachował w mieście za rondem na ulicy Olsztyńskiej. Na miejscu policjanci ujawnili, że kierujący autem był nietrzeźwy. Młodzieniec nie miał również prawa jazdy. Grozi mu kara ...

czytaj artykuł »

Złote Piórko w Płośnicy po raz XIV [FILM]

08-05-2017

W piątek w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Płośnicy odbyło się podsumowanie XIV edycji konkursu literackiego „Złote Piórko”.

czytaj artykuł »

Uczczą pamięć ofiar obozu w Działdowie

08-05-2017

Stowarzyszenie „Pamięć i Tożsamość” oraz CKU zapraszają na obchody 76. rocznicy męczeńskiej śmierci Patronów Miasta w działdowskim obozie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).