Dziś jest Środa, 13 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Łucja, Otylia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Dyskusyjny Klub Książki w Działdowie ma 10 lat

24-05-2017

Idea Dyskusyjnych Klubów Książki przywędrowała do nas z Wielkiej Brytanii około 20 lat temu. Wspiera ją Instytut Książki, którego celem, jako narodowej instytucji kultury, jest kształtowanie postaw czytelniczych i popularyzacja książki i czytelnictwa.

czytaj artykuł »

Stracił prawko za przekroczenie prędkości

24-05-2017

Policjanci Ogniwa ruchu drogowego pełniąc służbę na terenie gminy Płośnica, na drodze wojewódzkiej 544, zatrzymali do kontroli pojazd marki Mercedes. Kierujący autem jechał z prędkością przeszło 100km/h na odcinku z ograniczeniem prędkości do 50km/h.

czytaj artykuł »

Technik mechanik - nowy kierunek w ZS Iłowo-Osada

24-05-2017

Szkoła + współpraca + pracodawca = Zespół Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie.

czytaj artykuł »

Dobre wyniki uczniów z Ruszkowa na zawodach w LA

23-05-2017

W dniu 17 maja br. w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa WMZ LZS w lekkiej atletyce. Gminę Działdowo reprezentowali uczniowie SP w Ruszkowie.

czytaj artykuł »

POrozmawialiśmy z POlitykami PO [FILM]

23-05-2017

Troje posłów PO: Krystyna Szumilas, Piotr Cieśliński i Cezary Tomczyk odwiedziło Działdowo by porozmawiać z jego mieszkańcami o ich problemach.

czytaj artykuł »

SDKS oraz MDK zapraszają na spektakl dla Mam

21-05-2017

Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa oraz Miejski Dom Kultury zapraszają na spektakl z okazji Dnia Matki, który odbędzie się w najbliższy czwartek (25 maja br.) o godz. 18.00 w sali widowiskowej MDK przy ul. Jagiełły 13.

czytaj artykuł »

Reuben Malulu opowiadał o życiu w Afryce [FILM]

19-05-2017

W ramach projektu „45 minut pasji” realizowanego w Zespole Szkół Zawodowych numer 1 w Działdowie Reuben Malulu próbował zarazić uczniów chęcią podróżowania i poznawania innych kultur.

czytaj artykuł »

Głosowałeś na nową nazwę ulicy? Zobacz wyniki!

18-05-2017

W celu wybrania nowych nazw dla ulic naszego miasta Burmistrza Miasta Działdowo licząc się ze zdaniem działdowian zarządził głosowanie na podstawie Zarządzenia Nr 47/2017 Burmistrza Miasta Działdowo z dnia 25 kwietnia 2017 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji dotyczących wyłonienia nowych ...

czytaj artykuł »

Kiedy wreszcie szpital otrzyma karetkę [FILM]?

18-05-2017

Przeniesienie karetki do Rybna wywołało burzę. Pojawiły się wzajemne oskarżenia, spekulacje i obietnice. Kiedy sytuacja wróci do normy?

czytaj artykuł »

Konkurs wiedzy „Bądź bezpieczny”

17-05-2017

Gdzie zadzwonić w razie niebezpiecznego zdarzenia, jak zachować się na drodze lub w kontakcie z nieznajomym. Między innymi takie zadania mieli do rozwiązania uczestnicy konkursu „Bądź bezpieczny” w Gródkach. W jury konkursu zasiadły m.in. policjantki z Działdowa.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).