Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Uwaga na niebezpieczny Barszcz Sosnowskiego!

16-07-2017

Na terenie Gminy Działdowo występuje groźna roślina – Barszcz Sosnowskiego. Roślina rozpoczęła okres kwitnienia i wydziela niebezpieczne toksyny.

czytaj artykuł »

Jak bezpiecznie spędzić lato? Warto przeczytać

16-07-2017

Jak bezpiecznie spędzić czas letniego wypoczynku? Przedstawiamy porady i film jak odpoczywać m. in. w lesie, na biwaku, nad wodą i podczas upałów.

czytaj artykuł »

Park im. Jana Pawła II zyska nowe oblicze

16-07-2017

Gmina-Miasto Działdowo, po rozstrzygnięciu przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie naboru wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, z zakresu Osi Priorytetowej 8 Obszary wymagające rewitalizacji Działania ...

czytaj artykuł »

Co z zagospodarowaniem rzeki w Działdowie? [FILM]

10-07-2017

Radna Aleksandra Korzeniewska pyta, kiedy możemy się spodziewać wykonania zalewu w Działdowie. Grzegorz Mrowiński wyjaśnia co się dzieje z tym projektem.

czytaj artykuł »

Kolejny odcinek drogi oddany do użytku [FILM]

08-07-2017

Kolejna droga w Gminie Płośnica została przebudowana. Mieszkańcy podróżujący w kierunku Przełęka od tej pory mogą to robić o wiele bardziej komfortowo.

czytaj artykuł »

W Działdowie nie będzie dodatkowej karetki! [FILM]

08-07-2017

Mimo zapowiedzi uruchomienia dodatkowej karetki od lipca wszystko zostaje po staremu. Przy działdowskim szpitalu będzie stacjonować tylko jedna.

czytaj artykuł »

Kolejne inwestycje za pieniądze z UE [FILM]

05-07-2017

W ostatnim dniu czerwca w Urzędzie Miasta w Działdowie podpisano dwie umowy, na realizację społecznie pożądanych inwestycji.

czytaj artykuł »

Chcesz mieć wpływ na komunikację miejską?

30-06-2017

Burmistrz Działdowa serdecznie zaprasza Mieszkańców do udziału w spotkaniu konsultacyjnym dotyczącym planu uruchomienia komunikacji miejskiej na terenie Działdowa. Spotkanie odbędzie się 10 lipca (poniedziałek) o godz. 16.00 w Sali Konferencyjnej tutejszego Urzędu Miasta w Działdowie przy

czytaj artykuł »

Rada Seniorów rozpoczęła II kadencję

30-06-2017

W piątek, 9 czerwca 2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się pierwsze posiedzenie II Kadencji Rady Seniorów Miasta Działdowo. Poświęcone ono było sprawom organizacyjnym i wyborom zarządu rady.

czytaj artykuł »

Zakończyły się badania archeologiczne w Działdowie

30-06-2017

W miniony weekend zakończyliśmy 3-dniowe badania archeologiczne na terenie niemieckiego obozu koncentracyjnego w Działdowie. Badania prowadziliśmy przy współpracy zaprzyjaźnionego Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).