Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
SPORT

Siódme miejsce dla naszych baseballistów

08-03-2012

W XII Międzynarodowym Halowym Turnieju Baseballu Działdowo Cup 2012 o Puchar Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Zespół z Polski (Warmia i Mazury/Yankees Działdowo) uplasował się na siódmym miejscu. Kryształowy puchar powędrował do Rosji z zespołem Akuly Balashikha.

czytaj artykuł »

Na Dzień Kobiet – Piłka Nożna Dziewcząt

08-03-2012

W czwartek 8 marca na hali sportowej przy Zespole Szkół Zawodowych w Iłowie Osadzie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Dyrektora ZSZ w Iłowie - Osadzie.

czytaj artykuł »

Koszykarze z „Dwójki” wygrali turniej w Nidzicy

28-02-2012

Podopieczni Zdzisława Ziółkowskiego wygrali w Nidzicy turniej szkół gimnazjalnych o Puchar Prezesa Klubu UKS "Trójka" Nidzica. Gimnazjaliści pojechali na zawody w osłabionym składzie siedmioosobowym co i tak pozwoliło im zająć I miejsce.

czytaj artykuł »

Wędkarze z powiatu działdowskiego na podium

28-02-2012

W Niedzielę 19 lutego na jeziorze Zarybinek odbyła się II tura indywidualnych Podlodowych Mistrzostw Okręgu Ciechanowskiego. Zawody zorganizował Okręgowy Kapitanat Sportowy i Koło Lidzbark.

czytaj artykuł »

I Podlodowe Mistrzostwo Koła Działdowo

19-02-2012

Jeszcze nie opadły emocje po poprzednich zmaganiach na lodzie, a tu już w niedzielę 12 lutego na Jeziorze Tarczyńskim (w miejscowości Wery) odbyły się I zawody z cyklu Grand Prix o Podlodowe Mistrzostwo Koła Działdowo.

czytaj artykuł »

Wędkarze walczą na lodzie

19-02-2012

W niedziele 5 lutego na jeziorze Grądy rozegrane zostały pierwsze zawody z cyklu o Podlodowe Mistrzostwo Okręgu Ciechanowskiego. Organizatorem był Okregowy kapitanat Sportowy i Koło Lidzbark.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).