Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Świadek ujął nietrzeźwego kierowcę

28-11-2016

W czwartek oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Działdowie przyjął zgłoszenie z jednej z ulic w mieście, o ujęciu nietrzeźwego kierującego. Na miejsce zgłoszonej interwencji natychmiast pojechali policjanci, gdzie zastali zgłaszającego oraz ujętego kierującego.

czytaj artykuł »

Co ze spalonym domem przy ul. Wolności? [film]

27-11-2016

Co dalej z niszczejącym i ostatecznie spalonym budynkiem przy ul. Wolności? O jego przyszłość pytamy burmistrza Grzegorza Mrowińskiego.

czytaj artykuł »

Umowa na historyczną inwestycję podpisana!

24-11-2016

W miniony czwartek marszałek Gustaw Brzezin oraz burmistrz Grzegorz Mrowiński podpisali umowę na dofinansowanie remontu gotyckiej części Zamku.

czytaj artykuł »

Powstanie nowe lądowisko dla śmigłowców

24-11-2016

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie wybuduje nowe lądowisko dla śmigłowców, przystosowane do startów i lądowań o każdej porze dnia i nocy. Na realizację inwestycji za kwotę ponad 890 tysięcy złotych Szpital otrzymał 748 tysięcy złotych dofinansowania z Unii Europejskiej. ...

czytaj artykuł »

Obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą [film]

23-11-2016

W sobotę 19 listopada w Powiecie Działdowskim odbyły się obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą. Tegoroczne miały miejsce w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Praktyki w Airport Hotelu Okęcie [film]

23-11-2016

Dziesięcioro uczniów z Zespołu Szkół w Malinowie ma okazję odbywać praktyki zawodowe w czterogwiazdkowym hotelu Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

czytaj artykuł »

Baza rodzin Szlachetnej Paczki otwarta [film]

22-11-2016

Szlachetna Paczka w Polsce działa od 16 lat. W Działdowie odbywa po raz 5. Zobacz jak do tej akcji przygotowuje się działdowska drużyna.

czytaj artykuł »

Płośnica remontuje kolejne ciągi piesze [film]

21-11-2016

Gmina Płośnica kontynuuje remonty dróg pozyskanych w 2005 roku od ANR. Wójt podkreśla, że gmina modernizuje nie tylko same drogi.

czytaj artykuł »

Przekroczył prędkość o 53 kilometry...

21-11-2016

Policjanci w trakcie kontroli miejsca zagrożonego w ramach Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa ujawnili kierowcę samochodu osobowego, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 53km/h. W konsekwencji mężczyzna ukarany został wysokim mandatem karnym. Stracił również ...

czytaj artykuł »

PSOUU w Działdowie wyróżnione przez Marszałka

21-11-2016

17 listopada br. wręczone zostały nagrody i wyróżnienia Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej. Wśród wyróżnionych nagrodą zespołową znalazło się również Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).