Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zapraszamy na festyn z okazji Dnia Dziecka

01-06-2017

W najbliższą niedzielę 4 czerwca, odbędzie się VII Miejsko-Powiatowy Rodzinny Festyn Caritas z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, nie tylko dla najmłodszych.

czytaj artykuł »

„Majówka z Baseballem” w Działdowie

01-06-2017

Nareszcie pogoda spisała się na medal tak jak startujący w pierwszych w tym roku na powietrzu zawodach w Działdowie baseballiści z Miłomłyna, Bratiana, Zajączkowa Lubawskiego i Działdowa.

czytaj artykuł »

25-lecie Gm. Działdowo. Część 2 - Koncert Gwiazdy [FILM]

31-05-2017

Wielkie obchody 25-lecia Gminy Działdowo to wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i całych rodzin. To również koncert gwiazdy: Zenona Martyniuka.

czytaj artykuł »

25-lecie Gm. Działdowo. Część 1 - Turniej Rodzin [FILM]

30-05-2017

Gmina Działdowo obchodzi 25-lecie istnienia. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji dla mieszkańców w każdym wieku.

czytaj artykuł »

Królkon, czyli uczta dla fanów fantastyki [FILM]

30-05-2017

Wielbiciele gier z pod znaku fantastyki znów obchodzili swoje święto. Był nim Jagiełłowy Festiwal Fantastyki KrólKon. Przygotowano wiele atrakcji.

czytaj artykuł »

"Piąteczki" znów najbardziej roztańczone [FILM]

30-05-2017

Po raz drugi Przedszkole Miejskie nr 5 w Działdowie zorganizowało Festiwal Tańca pt."Tańczyć każdy może". W konkursie wzięło udział ponad 60 wychowanków działdowskich przedszkoli.

czytaj artykuł »

Janusz Małłek honorowym obywatelem miasta

30-05-2017

24 czerwca odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta Działdowa, podczas której profesor Janusz Małłek odebrał z rąk Burmistrza Grzegorza Mrowińskiego oraz Przewodniczącego Rady Romualda Remiszewskiego Honorowe Obywatelstwo Miasta Działdowa. Jest to czwarty tytuł Honorowego Obywatela przyznany ...

czytaj artykuł »

Ukradł rower, zatrzymali go w niecałe 2 godziny

30-05-2017

Sprzed jednego ze sklepów na terenie Działdowa 2 młodych mężczyzn miało zabrać rower. Całą sytuację zauważył pracownik sklepu i powiadomił policję. Po zapoznaniu się z opisem wyglądu podejrzanych i przeprowadzonym rozeznaniu terenu, policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży i odzyskali ...

czytaj artykuł »

Nie wyjeżdżaj za linię - daj przykład innym [FILM]

30-05-2017

To tytuł nowego spotu profilaktycznego warmińsko – mazurskiej policji. Funkcjonariusze zwracają uwagę na to, że obok przepisów ruchu drogowego nie mniej ważna jest kultura i empatia wobec innych.

czytaj artykuł »

Pierwszy Lidzbarski Maraton MTB za nami [FILM]

29-05-2017

Do sportowych imprez promujących Miasto i Gminę Lidzbark dołączyła kolejna: w ubiegłą niedzielę odbył się Pierwszy Lidzbarski Maraton MTB.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).