Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

OSP w Wielkim Łęcku ma już 100 lat! [FILM]

17-06-2017

Ochotnicza Straż Pożarna w Wielkim Łęcku obchodzi 100-lecie istnienia. Strażacy otrzymali w prezencie sprzęt przydatny na akcjach.

czytaj artykuł »

Tak za wsparcie dziękuje chór Our Voice [FILM]

16-06-2017

Działdowski chór Our Voice zdobył srebro w prestiżowym konkursie w Barczewie. Za wsparcie chórzyści podziękowali śpiewająco.

czytaj artykuł »

Co z rekrutacją do przedszkoli miejskich? [FILM]

16-06-2017

Dobiega końca rozbudowa Przedszkola Miejskiego nr 5 w Działdowie. Mimo to, nie wszystkie dzieci zostaną przyjęte. Jak rozwiązać ten problem?

czytaj artykuł »

Wspólnie uporządkujmy cmentarz

15-06-2017

Ks. Waldemar Kurzawa, duszpasterz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Działdowie, zaprasza wszystkie chętne osoby do pomocy przy porządkowaniu Cmentarza Ewangelickiego przy ul. Księżodworskiej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Konkurs wiedzy o zamkach gotyckich

15-06-2017

Działdowscy uczniowie wzięli udział w konkursie wiedzy o zamkach gotyckich organizowanym corocznie przez Stowarzyszenie Polskie Zamki Gotyckie. Z sukcesem wrócił do domu uczeń Szkoły Podstawowej nr 4, który wywalczył drugie miejsce w konkursie.

czytaj artykuł »

Zostali finalistami drugi raz z rzędu

15-06-2017

Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Działdowie po raz drugi z rzędu zostali finalistami Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu. Za zrealizowanie wartościowego projektu społecznego „DziałdowoCzyta” otrzymali voucher o wartości 500 zł na wyjście kulturalne. W tym roku eksperci wyróżnili ...

czytaj artykuł »

Lidzbarskie LO promuje się wśród gimnazjalistów

15-06-2017

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w Lidzbarku zorganizowało dzień otwarty. Gimnazjaliści ze swoimi starszymi kolegami spotkali się w lidzbarskim domu kultury.

czytaj artykuł »

Dostał dozór policyjny i nakaz opuszczenia lokalu

14-06-2017

Prokurator Rejonowy w Działdowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i nakazu opuszczenia lokalu mieszkalnego wobec mieszkańca Działdowa, który znęcał się nad domownikami. Mężczyzna został zatrzymany podczas policyjnej interwencji. Za znęcanie się nad osobami bliskimi ...

czytaj artykuł »

Patryk Chojnowski odchodzi z Dekorglassu!

13-06-2017

Dekorglass Działdowo postanowił nie przedłużać kontraktu z wicemistrzem paraolimpijskim Patrykiem Chojnowskim.

czytaj artykuł »

Mamy Encyklopedię Powiatu Działdowskiego [FILM]

12-06-2017

23 maja ukazała się nowa książka Benedykta Perzyńskiego zatytułowana Powiat działdowski. Zarys encyklopedyczny.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).