Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zapraszamy na Charytatywny Maraton Zumby!

12-10-2017

Siłownia u Jacka ma niezwykłą przyjemność zaprosić na Charytatywny Maraton Zumba(r)Fitness. Będziemy zbierać środki na leczenie Nadii Ławickiej.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Marsz Życia i Nadziei

10-10-2017

Działdowskie Stowarzyszenie "Amazonki" z okazji X-lecia działalności zaprasza na Marsz Życia i Nadziei, który odbędzie się w ramach obchodów Październikowych Dni Walki z Rakiem Piersi w dniu 16 października 2017 r. w Działdowie.

czytaj artykuł »

Warsztaty teatralne i aktorskie w MDK

10-10-2017

Jeżeli fascynuje cię praca aktora, kochasz teatr, pragniesz rozwijać swoje zamiłowania - te warsztaty są właśnie dla ciebie! Zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież i dorosłych.

czytaj artykuł »

Otrzymali nagrody za osiągnięcia w nauce [FILM]

10-10-2017

Na ostatniej - uroczystej Sesji Rady Gminy Płośnica wójt Krzysztof Groblewski wraz z Przewodniczącym Rady Janem Makowskim wręczyli wybitnie uzdolnionym uczniom nagrody i gratulacje za osiągane wyniki w nauce i sporcie.

czytaj artykuł »

Oglądaj firmy Grupy Heinz w programie TVN Turbo

10-10-2017

Stacja TVN Turbo przygotowuje do emisji program z cyklu rozrywkowo-naukowego pt. „Polak potrafi”. W programie znajdzie się materiał o firmach Heinz-Glas Działdowo, Heinz Plastics Polska oraz 2HD.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na spotkanie z polskim kosmonautą

10-10-2017

W czwartek, 12 października o godz. 19:00 w sali OSP w Rybnie odbędzie się spotkanie z generałem Mirosławem Hermaszewskim – pierwszym polskim kosmonautą.

czytaj artykuł »

Przewoził 400 paczek papierosów bez akcyzy

10-10-2017

Policjanci z Działdowa zabezpieczyli 400 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Zdarzenie miało miejsce na terenie gminy Iłowo-Osada. Za nielegalne posiadanie towarów bez akcyzy w ilości przekraczającej dopuszczalną, sprawca podlega karze grzywny lub karze pozbawienia wolności, bądź ...

czytaj artykuł »

Na sesji o sieci szpitali i karetce w Rybnie [FILM]

10-10-2017

Dyrektor szpitala Elżbieta Leżuchowska tłumaczy, jak zmieni się sytuacja działdowskiej służby zdrowia po wprowadzeniu nowej reformy.

czytaj artykuł »

Złote Gody par małżeńskich z Gminy Płośnica

09-10-2017

W czwartek 5 października w Urzędzie Gminy w Płośnicy odbyła się uroczystość z okazji 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego par z terenu gminy.

czytaj artykuł »

Kuźnia na wesoło! – zdecyduj, że pomagasz

09-10-2017

Do tegorocznej, III już edycji akcji Fundacji Tesco „Decydujesz, Pomagamy” zakwalifikowano na naszym terenie dwa projekty, w tym oznaczony na niebiesko projekt Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa p.t. „Kuźnia na wesoło”.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).