Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Mistrzostwa w tabliczce mnożenia

12-03-2018

W Szkole Podstawowej nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie 5 i 6 marca odbyły się "Mistrzostwa klas III w tabliczce mnożenia" z wykorzystaniem kart matematycznych A. Grabowskiego. Każdą klasę reprezentowały 4 osoby (2 dziewczynki i 2 chłopców).

czytaj artykuł »

Włamywał się do szpitalnych szafek

12-03-2018

Nieznany sprawca włamał się do szpitalnych szafek pracowniczych i ukradł …etui z długopisem. W wyniku podjętych działań policjanci wydziału kryminalnego z Działdowa ustalili i zatrzymali sprawcę przestępstwa. Okazał się nim 37-letni mieszkaniec Działdowa. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia ...

czytaj artykuł »

GZUK w Uzdowie ma nowego kierownika [FILM]

11-03-2018

Gmina Działdowo rozstrzygnęła konkurs na stanowisko kierownika Gminnego Zakładu Usług Komunalnych.

czytaj artykuł »

Dzień Kobiet - kameralnie w Gminie Rybno [FILM]

09-03-2018

8 marca – obchodzony od 1910 roku Międzynarodowy Dzień Kobiet był okazją do kameralnego spotkania pań z Gminy Rybno. Tak ważna dla wszystkich uroczystość odbywa się co roku i wszystkie panie czekają na nią z niecierpliwością.

czytaj artykuł »

Ku pamięci Żołnierzy Wyklętych

09-03-2018

7 marca obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W ramach obchodów Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie wspólnie ze Stowarzyszeniem Odnowy Chrześcijańskiej "Pamięć i Tożsamość" zaprosiło doktora Dariusza Gołaszewskiego z IPN w Warszawie, który wygłosił ...

czytaj artykuł »

Koncert Czesław Śpiewa w Dzień Kobiet

09-03-2018

W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Działdowie Dzień Kobiet uczczono koncertem polsko-duńskiego zespołu "Czesław Śpiewa".

czytaj artykuł »

Program dla osób niepełnosprawnych [FILM]

09-03-2018

Powiat Działdowski za pośrednictwem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Działdowie realizuje pilotażowy program „Aktywny Samorząd” adresowany do osób niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Powiatu Działdowskiego.

czytaj artykuł »

Policjanci na rzecz poprawy bezpieczeństwa

08-03-2018

Policjanci z Działdowa wspólnie z funkcjonariuszami Oddziału Prewencji z Olsztyna kolejny raz wyjechali na drogę w celu przeprowadzenia wzmożonych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym w powiecie działdowskim.

czytaj artykuł »

Auto w rowie i troje poszkodowanych

08-03-2018

Policjanci z Rybna wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem osobowej toyoty. Kierująca samochodem 18-latka jadąc z nadmierną prędkością wypadła z drogi i zatrzymała się autem w rowie. W wyniku zdarzenia poszkodowani zostali kierująca i dwie podróżujące z nią osoby.

czytaj artykuł »

Odyseja Umysłu w działdowskiej Poradni P-P

07-03-2018

Przez kilka miesięcy w Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej w Działdowie trwały przygotowania do udziału w programie „Odyseja Umysłu”, którego celem jest twórcze rozwiązywanie problemów. Drużyna reprezentująca nasz rejon składała się z siedmiu uzdolnionych uczniów szkól podstawowych ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).