Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
SPORT

Nasi kolarze zaliczyli Długosiodło

27-05-2012

W niedzielę 20 maja Długosiodło było kolejny miastem na mapie POLAND BIKE. Zawodnicy rywalizowali na trzech dystansach: FAN 8 km, MINI 37 km i MAX.

czytaj artykuł »

Wielki mecz tenisistów Dekorglassu

25-05-2012

W hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Działdowie rozegrano pierwszy mecz barażowy o awans do superligi. Rywalem naszej drużyny był zespół z Jarosławia – Kolping.

czytaj artykuł »

Yankees Działdowo w Centralnej Lidze Baseballu

18-05-2012

Ruszyła Centralna Liga Baseballu a wśród uczestników po raz pierwszy zespół z Warmii i Mazur – UKS „Yankees” Działdowo. 13 maja turnieje w Piasecznie k/Warszawy i Wrocławiu zainaugurowały rozgrywki w Polsce.

czytaj artykuł »

Remis Startu-Kombet z Olimpią 2004 Elbląg

16-05-2012

Wynikiem remisowym 1:1 zakończył się kolejny mecz o mistrzostwo III ligi. Nasza drużyna podejmowała na własnym boisku Olimpię 2004 z Elbląga.

czytaj artykuł »

Ruszyła Działdowska Liga Baseballu

21-04-2012

Wiosenną rundę zawodnicy ligi baseballu rozpoczną bez The Rendżers, którzy wycofali się z rozgrywek i ich mecze zostały anulowane co spowodowało zmiany w tabeli po I rundzie.

czytaj artykuł »

Centralna Liga Baseballu

21-04-2012

W maju ruszają rozgrywki CLB – Centralnej Ligi Baseballu w której Warmię i Mazury reprezentować będą Yankeesi Działdowo. Rozgrywki prowadzone będą w II grupach - Północnej i Południowej.

czytaj artykuł »

Gimnazjum Nr 2 wśród najlepszych w województwie

18-04-2012

W piątek 13 kwietnia koszykarze Gimnazjum Nr 2 w Działdowie walczyli w Mistrzostwach Regionu II o awans do Finału Wojewódzkiego, które odbyły się w Elblągu. W turnieju uczestniczyli Mistrzowie Rejonów Gimnazjum Nr 2 w Działdowie i Gimnazjum Nr 4 Elbląg oraz zespoły które zajęły II miejsca ...

czytaj artykuł »

Dekorglass pokonał Słoneczny Stok 7:3

10-04-2012

Dekorglass Działdowo pewnie kroczy po awans do superligi. Po zwycięskim meczu z Wartą Kostrzyn przyszła kolej na pojedynek z jedną z trzech najsilniejszych drużyn – Słonecznym Stokiem Białystok.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).