Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

W Lidzbarku powstała kolejna ścieżka rowerowa

13-04-2017

Lidzbark wzbogacił się o kolejną ścieżkę rowerową, tym razem powstała przy ul. Lipowej - od stadionu do Ośrodka Wczasowego Lech. Wykonawcą tej inwestycji jest firma KAMEX, a jej koszt to niespełna 120 tys. zł.

czytaj artykuł »

Dzień Otwarty w Gimnazjum nr 2

11-04-2017

27 marca 2017r. Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie gościło kandydatów do klas IV i VII, którzy wraz z rodzicami przybyli poznać ofertę szkoły. Gości powitano występem chóru młodzieżowego „Our Voice” oraz zespołu tanecznego „Blow up”.

czytaj artykuł »

III Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego

11-04-2017

We wtorek 4 kwietnia, w Hali im. Polskich Olimpijczyków przy Gimnazjum nr 2 w Działdowie już po raz trzeci miał miejsce finał Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych. Tym razem w konkursie wzięło udział sześć szkół z powiatu działdowskiego: z Dłutowa, ...

czytaj artykuł »

W kwietniu ruszy remont Zamku [film]

07-04-2017

Do trzech razy sztuka. W trzecim przetargu wyłoniony został wreszcie wykonawca remontu Zamku Krzyżackiego w Działdowie.

czytaj artykuł »

Dlaczego wydano książkę za pieniądze podatników?

05-04-2017

Radny Marian Odachowski zainteresował się publikacją o OSP, której autorem jest Dariusz Piotrowicz, prywatnie kolega Grzegorza Mrowińskiego.

czytaj artykuł »

Podpisano umowę na remont drogi powiatowej

05-04-2017

Ponad 5 km drogi powiatowej Wielki Łęck – Płośnica – Burkat już wkrótce doczeka się remontu. Koszt inwestycji wyniesie ok. 2 mln zł.

czytaj artykuł »

Miesiąc w pigułce – marzec w Działdowie

04-04-2017

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia ostatniego miesiąca w Działdowie. Kliknij, a szybko dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Działdowski PCK podsumował zbiórkę żywności

31-03-2017

Święta Wielkanocne tuż, tuż, wielu z nas przygotowuje się do ich spędzenia w gronie rodzinnym, przy suto zastawionych stołach. Jednak wielu potrzebuje pomocy innych, by święta zwyczajnie, skromnie przeżyć.

czytaj artykuł »

Wielkanocna Zbiórka Żywności w Intermarché

31-03-2017

Od 31 marca do 2 kwietnia sieć Intermarché ponownie weźmie udział w „Wielkanocnej Zbiórce Żywności”. Do akcji włączył się także sklep Intermarché w Działdowie.

czytaj artykuł »

Jaki powinien być „MĘŻCZYZNA IDEALNY”?

30-03-2017

Odpowiedź na to pytanie można będzie znaleźć w spektaklu teatralnym w doborowej obsadzie, który będzie wystawiany na deskach MDK.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).