Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Wyścig na znicze

31-10-2011

Mimo, że na Halloween jeszcze w Polsce dzieciom nie pozwalamy, to jednak na Zaduszki my sami – dorośli – robimy jeszcze większe show. Patrząc z boku, jesteśmy bardziej śmieszni od tych poprzebieranych dzieci…

czytaj artykuł »

Pływająca fontanna ozdobiła park miejski

20-10-2011

W ramach rewitalizacji Parku Jana Pawła II na oczku wodnym zamontowano pływającą fontannę. Jej piękno można docenić szczególnie po zmroku…

czytaj artykuł »

Kamień węgielny pod OREW wmurowany

14-10-2011

Kamień węgielny pod budynkiem Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Działdowie został wmurowany. Budowa potrwa do połowy wakacji 2012 roku a koszt wybudowania obiektu osiągnie ponad 3 miliony złotych.

czytaj artykuł »

Portal Moje Działdowo zgarnął okrągły milion

04-10-2011

Moje Działdowo obchodzi podwójny jubileusz. Pierwszy: mamy już rok! Drugi: 23 września odnotowaliśmy milionowe kliknięcie. Dziękujemy!

czytaj artykuł »

Pomnik ku czci Jana Pawła II stanął w parku

02-10-2011

Firma Gran – Mar wywiązała się umowy. Pomnik ku czci Jana Pawła II miał stanąć w parku jego imienia do 30 września i tak tez się stało.

czytaj artykuł »

Są dofinansowania dla niepełnosprawnych

02-10-2011

Działdowski PCPR dysponuje środkami na sprzęt rehabilitacyjny, przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze dla osób niepełnosprawnych. Dyrektor zachęca do składania wniosków.

czytaj artykuł »

Bajpasu nie będzie co najmniej do 2019 roku

01-10-2011

Kłótnie na temat wiaduktu na ulicy Księżodworskiej i budowy tam bajpasu nieoczekiwanie zakończyła wypowiedź Jerzego Majdera z PKP PLK.

czytaj artykuł »

Sztuka prawdziwa aż do bólu - „GRIGA” wg Czechowa

30-09-2011

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza na spektakl teatralny „GRIGA” wg opowiadań A. Czechowa w wykonaniu aktorów Teatru Nowego w Krakowie.

czytaj artykuł »

Zaroiło się

28-09-2011

Wybory tuż tuż, więc na płotach, słupach, w witrynach, gazetach, billboardach, telebimach, i w wielu innych miejscach pojawiły się twarze, których wcale nie znam, a które chcą, bym pozwolił im decydować o mojej przyszłości.

czytaj artykuł »

Budowa mostu jak zaćmienie słońca

12-09-2011

Dokładnie 8 dni trwał remont, a właściwie całkowita wymiana mostu kolejowego na Wkrze. Coś takiego zdarza się raz na kilkadziesiąt lat.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).