Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Wolontariusze z „Jedynki” w Toruniu

05-02-2012

Wolontariusze z Gimnazjum nr 1 w Działdowie zostali zaproszeni na uroczystą galę, która odbyła się 14 stycznia 2012 r. na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W trakcie uroczystości, będącej podsumowaniem projektu „Szlachetnej paczki”, nagrodzono liderów, koordynatorów i najaktywniejszych ...

czytaj artykuł »

Muzeum w Ratuszu już w tym roku!

01-02-2012

Trwają intensywne prace w ramach projektu pn. "Adaptacja budynku Ratusza w Działdowie na Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego wraz z zagospodarowaniem otoczenia"

czytaj artykuł »

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Roku

01-02-2012

Po rocznej przerwie wznowiono Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Roku. Oto wielcy sportowi zwycięzcy wyróżniający się w 2011 roku:

czytaj artykuł »

Uważajmy wchodząc na lód

01-02-2012

Zima to dla wielu wędkarzy najlepszy czas połowów na zamarzniętych jeziorach. Pokrywa lodowa przysypana śniegiem jest jednak często zdradliwa.

czytaj artykuł »

Patryk Szwarc trzeci w Morągu

01-02-2012

W piątek 20 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Morągu odbył się XII Przegląd Kolęd i Pastorałek „Śpiewamy Maleńkiemu”. Wśród uczestników nie zabrakło przedstawicieli Gimnazjum nr 1 w Działdowie. W kategorii wiekowej uczniowie gimnazjów akordeonista Patryk Szwarc zajął III miejsce. ...

czytaj artykuł »

Uczniowie z "Jedynki" uczyli się na UWM

01-02-2012

Uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie spędzili „Noc biologów” na wykładach, w laboratoriach i na warsztatach przygotowanych przez kadrę naukową Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

czytaj artykuł »

Stachursky honorowym muszkieterem

30-01-2012

W sobotę 28 stycznia w Działdowie wystąpił Jacek Stachursky, który w tym roku objął patronatem Konwój Muszkieterów.

czytaj artykuł »

Jasełka w wykonaniu scholi „Katarzynki”

30-01-2012

W tegorocznych jasełkach w wykonaniu scholi „Katarzynki” wystąpiło 20 aktorów.

czytaj artykuł »

MD przeciwne wprowadzeniu ACTA

26-01-2012

Międzynarodowa umowa regulująca kwestie obrotu i walki z podróbkami, oraz piractwem może się obrócić przeciw wszystkim internautom.

czytaj artykuł »

Hakerzy zaatakowali działdowski sąd?

25-01-2012

Strona internetowa działdowskiego sądu przestała działać. Informatycy przyznają, że przeciążenie może być spowodowane przez hakerów.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).