Dziś jest Sobota, 18 listopada 2017 r. Imieniny obchodzą : Aniela, Karolina, Roman
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
SPORT

Flesz: Start rozgromił Huragan; superliga za rok

02-06-2012

Po dobrym meczu piłkarze działdowskiego Startu, podopieczni trenera Wojciecha Tarnowskiego, wygrali zdecydowanie z zawsze silnym Huraganem Morąg 3:0. Superliga dla Działdowa oddaliła się jeszcze o rok. W meczu rewanżowym w Jarosławiu gospodarze wygrali 6:4

czytaj artykuł »

Wokół Śniardw z Bike-Sportem

30-05-2012

W dniach 11-13 maja Działdowskie Stowarzyszenie Rowerowe Bike-Sport zorganizowało wyjazd na Mazury z zamiarem pokonania trasy wokół jeziora Śniardwy. Miejscem zbiórki uczestników i jednocześnie początkiem wyprawy była miejscowość Kobyłocha koło Szczytna. W rajdzie wzięli udział rowerzyści ...

czytaj artykuł »

82 km piasku w Toruniu

30-05-2012

W niedzielę 27 maja kolarze z DSR BIKE SPORT DZIAŁDOWO zagościli w Toruniu na kolejnej edycji Merida Mazovia MTB Marathon. Start i meta zlokalizowane były na terenie nowoczesnego obiektu Motoareny im. Mariana Rosego w Toruniu.

czytaj artykuł »

ZS Nr 2 już w finale DLB

29-05-2012

W piątek 25 maja 2012 roku w pierwszym meczu o awans do finału ligi zmierzyły się zespoły z Polnej (ZS Nr 2) i Pocztowej (ZSZ). Mający za sobą bardzo dobre występy w sezonie zasadniczym podopieczni Mariana Brandta z ZSZ Działdowo po cichu liczyli na finał.

czytaj artykuł »

Nasi kolarze zaliczyli Długosiodło

27-05-2012

W niedzielę 20 maja Długosiodło było kolejny miastem na mapie POLAND BIKE. Zawodnicy rywalizowali na trzech dystansach: FAN 8 km, MINI 37 km i MAX.

czytaj artykuł »

Wielki mecz tenisistów Dekorglassu

25-05-2012

W hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Działdowie rozegrano pierwszy mecz barażowy o awans do superligi. Rywalem naszej drużyny był zespół z Jarosławia – Kolping.

czytaj artykuł »

Yankees Działdowo w Centralnej Lidze Baseballu

18-05-2012

Ruszyła Centralna Liga Baseballu a wśród uczestników po raz pierwszy zespół z Warmii i Mazur – UKS „Yankees” Działdowo. 13 maja turnieje w Piasecznie k/Warszawy i Wrocławiu zainaugurowały rozgrywki w Polsce.

czytaj artykuł »

Remis Startu-Kombet z Olimpią 2004 Elbląg

16-05-2012

Wynikiem remisowym 1:1 zakończył się kolejny mecz o mistrzostwo III ligi. Nasza drużyna podejmowała na własnym boisku Olimpię 2004 z Elbląga.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).