Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zasmakuj w Warmii - rzecz nie tylko o kuchni

03-01-2017

Na spotkanie z autorami książki "Zasmakuj w Warmii - rzecz nie tylko o kuchni", Waldemarem Mierzwą i Krzysztofem Mazurkiem, Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza 10 stycznia 2017 r. o godz. 18.00.

czytaj artykuł »

Zobacz, kto otrzyma "Działdowskie Oscary"

03-01-2017

17 stycznia 2017 roku, w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej 1 w Działdowie, odbędzie się XXI edycja imprezy pn. Katarzynki.

czytaj artykuł »

Z Ministrem o rozbudowie stadionu w Lidzbarku [film]

03-01-2017

Burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek oraz trener lidzbarskich lekkoatletów Karol Afeltowicz rozmawiali w Ministerstwie Sportu i Turystyki w Warszawie o rozbudowie lidzbarskiego stadionu. W spotkaniu uczestniczyli również Sekretarz Stanu Jarosław Stawiarski, – z-ca dyrektora Departamentu Infrastruktury ...

czytaj artykuł »

Powitali Nowy Rok na Placu Mickiewicza [film]

01-01-2017

Mieszkańcy Działdowa licznie powitali Nowy Rok na Pl. Mickiewicza. Impreza trwała do godz. 1.00. Przed północą wysłuchaliśmy życzeń burmistrza.

czytaj artykuł »

Która gmina jest liderem inwestycji w powiecie? [film]

30-12-2016

Pismo Wspólnota jak co roku opublikowało ranking gmin. W czołówce gmin w naszym regionie znalazła się Gmina Płośnica.

czytaj artykuł »

Policja podsumowała świąteczny weekend

29-12-2016

Policjanci powiatu działdowskiego czuwali nad bezpieczeństwem osób przemieszczających się drogami powiatu, odwiedzających bliskich w tych szczególnych dniach. Działania przebiegały spokojnie i nie było większych utrudnień na drogach naszego powiatu.

czytaj artykuł »

Nowe sekcje sportowe w Gminie Działdowo [film]

28-12-2016

Gmina Działdowo na wniosek mieszkańców i radnych przygotowała nowe sekcje sportowe. Zainteresowanie nimi przeszło najśmielsze oczekiwania.

czytaj artykuł »

Jasełka w Przedszkolu Miejskim Nr 5 [film]

27-12-2016

Dzieci z grupy V pod kierunkiem nauczycieli zaprezentowały jasełka. Ubrane w piękne stroje przedstawiły swoją historię narodzin Jezusa.

czytaj artykuł »

Boże Narodzenie w Gimnazjum nr 2

27-12-2016

Boże Narodzenie kojarzy nam się także z aniołami i właśnie im uczniowie Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie poświęcili przygotowane przez siebie przedstawienia słowno - muzyczne, zaprezentowane społeczności szkolnej tuż przed świętami.

czytaj artykuł »

W Lidzbarku podatki będą niższe [film]

22-12-2016

Lidzbarscy radni podjęli uchwałę wprowadzającą zmiany w sprawie obniżenia podatków od nieruchomości oraz środków transportowych. Uchwałę taką podjęli już po raz drugi, poprzednio obniżając podatki pod koniec ubiegłego roku.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).