Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Spadła ze skutera bo była nietrzeźwa

17-07-2017

Działdowscy policjanci interweniowali w sprawie wywróconego skutera, który przez chwilę blokował ruch pojazdów na drodze. W czasie wyjaśniania okoliczności zdarzenia policjanci ustalili, że kierującą skuterem upadła z jednośladu doznając lekkich obrażeń ciała. Kobieta nie posiadała

czytaj artykuł »

Działania "prędkość" na terenie powiatu

17-07-2017

W ostatni weekend policjanci z całej Polski uczestniczyli w działaniach prędkość. Również funkcjonariusze naszego powiatu włączyli się czynnie w akcję dokonując pomiaru prędkości kierujących pojazdami przemieszczającymi się drogami naszego terenu. Łącznie policjanci ujawnili 67 przekroczeń ...

czytaj artykuł »

Nietrzeźwy motorowerzysta zatrzymany

17-07-2017

Wpadł podczas kontroli drogowej. Jechał motorowerem i został zatrzymany przez policjantów. Okazało się, że był nietrzeźwy.

czytaj artykuł »

Na podwójnym gazie i wbrew zakazowi

17-07-2017

Działdowscy policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Kierujący jednym z pojazdów odjechał z miejsca zdarzenia. Okazało się, że był on nietrzeźwy, a do tego obowiązywał go zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

czytaj artykuł »

Mieszkańcy Wąpierska obchodzili Święto Ryby

17-07-2017

Cykl imprez tematycznych na terenie gminy Lidzbark trwa. Po Święcie Lipy w Starym Dłutowie przyszedł czas na Święto Ryby w Wąpiersku.

czytaj artykuł »

Uwaga na niebezpieczny Barszcz Sosnowskiego!

16-07-2017

Na terenie Gminy Działdowo występuje groźna roślina – Barszcz Sosnowskiego. Roślina rozpoczęła okres kwitnienia i wydziela niebezpieczne toksyny.

czytaj artykuł »

Jak bezpiecznie spędzić lato? Warto przeczytać

16-07-2017

Jak bezpiecznie spędzić czas letniego wypoczynku? Przedstawiamy porady i film jak odpoczywać m. in. w lesie, na biwaku, nad wodą i podczas upałów.

czytaj artykuł »

Park im. Jana Pawła II zyska nowe oblicze

16-07-2017

Gmina-Miasto Działdowo, po rozstrzygnięciu przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie naboru wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, z zakresu Osi Priorytetowej 8 Obszary wymagające rewitalizacji Działania ...

czytaj artykuł »

Co z zagospodarowaniem rzeki w Działdowie? [FILM]

10-07-2017

Radna Aleksandra Korzeniewska pyta, kiedy możemy się spodziewać wykonania zalewu w Działdowie. Grzegorz Mrowiński wyjaśnia co się dzieje z tym projektem.

czytaj artykuł »

Kolejny odcinek drogi oddany do użytku [FILM]

08-07-2017

Kolejna droga w Gminie Płośnica została przebudowana. Mieszkańcy podróżujący w kierunku Przełęka od tej pory mogą to robić o wiele bardziej komfortowo.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).