Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Kierująca bez uprawnień zatrzymana po zgłoszeniu

12-06-2017

Policjanci prewencji interweniowali w związku z kierującą, która kierowała samochodem osobowym mimo braku uprawnień. O zdarzeniu poinformował policję jeden z mieszkańców. Zauważył on jadącą pojazdem kobietę, o której wiedział, że nie posiada prawa jazdy, gdyż zostało jej ono zabrane. ...

czytaj artykuł »

Zapraszamy na Turniej Gier Komputerowych

12-06-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza wszystkich pasjonatów gier komputerowych na turniej gier.

czytaj artykuł »

Wojenna amunicja w budynku wielorodzinnym

10-06-2017

Kryminalni z Lidzbarka w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego oraz w garażu na terenie miasta ujawnili amunicję i proch pochodzące prawdopodobnie z czasów II Wojny Światowej. Posiadacz amunicji został zatrzymany do wyjaśnienia. Za nielegalne posiadanie amunicji i prochu mężczyźnie grozi ...

czytaj artykuł »

Rodzinny Festyn CARITAS z okazji Dnia Dziecka [FILM]

10-06-2017

Na terenie Zespołu Szkół nr 2 w Działdowie Działdowskie Centrum CARITAS z przyjaciółmi zorganizowało wyjątkową imprezę z wyjątkowej okazji…

czytaj artykuł »

W Płośnicy „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie” [FILM]

10-06-2017

W miejscowości Skurpie w Gminie Płośnica już po raz drugi zorganizowano Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny. W tym roku impreza odbywała się pod hasłem „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie”.

czytaj artykuł »

Moc atrakcji z okazji Dnia Dziecka w Lidzbarku [FILM]

09-06-2017

Bulwar nad rzeką Wel w Lidzbarku stał się miejscem długo oczekiwanego wydarzenia: Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenia, które przyciągnęło ogromną ilość mieszkańców miasta i okolic, zarówno tych najmłodszych jak i nieco starszych. Przygotowano dla nich wiele atrakcji, wśród ...

czytaj artykuł »

Za nami 8. Targi Pracy i Edukacji [FILM]

09-06-2017

Z inicjatywy Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Działdowie w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie odbyły się Targi Pracy i Edukacji.

czytaj artykuł »

Miesiąc w pigułce – maj w Lidzbarku [FILM]

08-06-2017

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia ostatniego miesiąca w Lidzbarku. Kliknij, a szybko dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Miesiąc w pigułce – maj w Działdowie [FILM]

08-06-2017

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wybrane wydarzenia ostatniego miesiąca w Działdowie i okolicach. Kliknij, a szybko dowiesz się co się działo.

czytaj artykuł »

Droga Kiełpiny-Rynek przebudowana [FILM]

07-06-2017

Wspólne inwestycje są sprawdzianem dobrej współpracy pomiędzy samorządami. Przykładem może być nowo otwarta droga Kiełpiny-Rynek.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).