Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Mnie i dzieci czeka zima na ulicy…

08-11-2011

Jak ciężko jest w powiecie działdowskim znaleźć pracę matce samotnie wychowującej czwórkę dzieci przekonała się Barbara Browarek.

czytaj artykuł »

Policja i Straż Miejska dyżurują Księżodworską

02-11-2011

Po zamknięciu przejazdu kolejowego na ulicy Lidzbarskiej cały ruch przeniósł się na ulicę Księżodworską. W związku z tym wzrosło niebezpieczeństwo osób przechodzących tamtejszymi przejściami dla pieszych, szczególnie zaś dzieci uczących się w pobliskiej szkole.

czytaj artykuł »

Wyścig na znicze

31-10-2011

Mimo, że na Halloween jeszcze w Polsce dzieciom nie pozwalamy, to jednak na Zaduszki my sami – dorośli – robimy jeszcze większe show. Patrząc z boku, jesteśmy bardziej śmieszni od tych poprzebieranych dzieci…

czytaj artykuł »

Pływająca fontanna ozdobiła park miejski

20-10-2011

W ramach rewitalizacji Parku Jana Pawła II na oczku wodnym zamontowano pływającą fontannę. Jej piękno można docenić szczególnie po zmroku…

czytaj artykuł »

Kamień węgielny pod OREW wmurowany

14-10-2011

Kamień węgielny pod budynkiem Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Działdowie został wmurowany. Budowa potrwa do połowy wakacji 2012 roku a koszt wybudowania obiektu osiągnie ponad 3 miliony złotych.

czytaj artykuł »

Portal Moje Działdowo zgarnął okrągły milion

04-10-2011

Moje Działdowo obchodzi podwójny jubileusz. Pierwszy: mamy już rok! Drugi: 23 września odnotowaliśmy milionowe kliknięcie. Dziękujemy!

czytaj artykuł »

Pomnik ku czci Jana Pawła II stanął w parku

02-10-2011

Firma Gran – Mar wywiązała się umowy. Pomnik ku czci Jana Pawła II miał stanąć w parku jego imienia do 30 września i tak tez się stało.

czytaj artykuł »

Są dofinansowania dla niepełnosprawnych

02-10-2011

Działdowski PCPR dysponuje środkami na sprzęt rehabilitacyjny, przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze dla osób niepełnosprawnych. Dyrektor zachęca do składania wniosków.

czytaj artykuł »

Bajpasu nie będzie co najmniej do 2019 roku

01-10-2011

Kłótnie na temat wiaduktu na ulicy Księżodworskiej i budowy tam bajpasu nieoczekiwanie zakończyła wypowiedź Jerzego Majdera z PKP PLK.

czytaj artykuł »

Sztuka prawdziwa aż do bólu - „GRIGA” wg Czechowa

30-09-2011

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza na spektakl teatralny „GRIGA” wg opowiadań A. Czechowa w wykonaniu aktorów Teatru Nowego w Krakowie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).