Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Jazda po działdowsku (cz. 2)

14-12-2011

Jak już pisałem - jeden jest miły przepuszczając pieszych na pasach. Drugi radośnie popiskując oponami doprowadza innych do szewskiej pasji.

czytaj artykuł »

Senator czytał bajki podopiecznym OREWu

06-12-2011

Już dawno po wyborach a jednak niektórzy politycy nie zapominają o mniejszych miastach. Senator Stanisław Gorczyca czuje się szczególnie z Działdowem związany, gdyż odwiedza nasze miasto wyjątkowo często. Tym razem wizytę złożył w działdowskim OREWie.

czytaj artykuł »

Budynek byłych koszar wrócił do miasta

05-12-2011

Rada Miasta Działdowo wyraziła zgodę na nieodpłatne przyjęcie na własność zabudowanej nieruchomości od Działdowskiego Centrum „CARITAS”.

czytaj artykuł »

Nie będzie ani chodnika, ani progów

03-12-2011

Przy ulicy Sportowej w Działdowie został odnowiony chodnik. Wiceprzewodniczący Rady Miasta Tadeusz Umiński postanowił iść za ciosem i poprosić o kilka kolejnych inwestycji w tym rejonie:

czytaj artykuł »

Uczniowie namawiali do rzucenia palenia

30-11-2011

W czwartek 24 listopada działdowska młodzież na ulicach miasta namawiała do porzucenia śmierdzącego nałogu:

czytaj artykuł »

Kto powinien remontować przychodnię lekarską?

30-11-2011

Na jednej z sesji Rady Miasta radny Leszek Gołębiewski zapytał do kogo należy remontowanie coraz mniej estetycznej przychodni lekarskiej?

czytaj artykuł »

Kolejna ścieżka rowerowa oddana do użytku

24-11-2011

Łączna długość ścieżek rowerowych w powiecie działdowskim wciąż wzrasta. W czwartek 24 listopada został otwarty kolejny odcinek:

czytaj artykuł »

Po 16.00 i w sobotę zaparkujemy za darmo

23-11-2011

Wkrótce strefa płatnego parkowania przestanie obowiązywać w soboty a w dni powszednie zostanie skrócona do godziny 16.00.

czytaj artykuł »

Jazda po działdowsku (cz. 1)

18-11-2011

Jeden jest miły i usłużny, nie spieszy się przepuszczając pieszych na pasach. Drugi radośnie popiskując oponami doprowadza do szewskiej pasji innych użytkowników drogi. Jazda po działdowsku - czyli jacy dla siebie jesteśmy.

czytaj artykuł »

Relikwie Papieża Jana Pawła II w Działdowie

13-11-2011

W niedzielę 13 listopada roku parafia pod wezwaniem Świętego Wojciecha w Działdowie otrzymała relikwie papieża Polaka Jana Pawła II.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).