Dziś jest Niedziela, 19 listopada 2017 r. Imieniny obchodzą : Elżbieta, Maksym, Matylda, Salomea
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Mężczyzna to dziecko

02-03-2011

Chyba w każdym facecie siedzi dziecko. Każdy ma jakiegoś bzika, hobby lub ulubione zajęcie. Nie każdy się do tego przyznaje…

czytaj artykuł »

Dzikie dzieci

07-02-2011

Coraz więcej osób nie potrafi poradzić sobie z własnym życiem. Powodów należałoby doszukiwać się chyba w nadopiekuńczości rodziców.

czytaj artykuł »

Weź procha!

31-01-2011

Miałem okazję odpocząć czas jakiś i nadrobić zaległości w oglądaniu telewizji. Przeraziło mnie to, co tam zobaczyłem.

czytaj artykuł »

Prawo dżungli

23-01-2011

Ostatnio byłem zmuszony do tego, by odwiedzić naszą przychodnię. Nie z powodu choroby bynajmniej, lecz by zdobyć jakieś tam zaświadczenie.

czytaj artykuł »

Honorową Katarzynkę otrzymał Elek Cichosz

18-01-2011

Katarzynki otrzymały tradycyjnie trzy osoby. Miłą niespodzianką dla wszystkich była Katarzynka honorowa wręczona Elkowi Cichoszowi.

czytaj artykuł »

I tak mogłoby zostać

12-01-2011

Choć zalewa wszystko wokół, ludzie się wywracają, woda jest już wszędzie a wszechogarniający bród wprowadza w depresję – tak mogłoby już zostać.

czytaj artykuł »

Trzeba się otrząsnąć

03-01-2011

Już po wszystkim. Skończyły się święta, okresy przed o ponoworoczne, czas lenistwa i radosnego się obżerania. Czas do pracy.

czytaj artykuł »

Postanawiam

27-12-2010

Czy wy też składacie postanowienia noworoczne? Czy też rzucacie palenie, zaczynacie oszczędzanie, odchudzanie i ogólną poprawę siebie? Odradzam.

czytaj artykuł »

Królowa Śniegu w działdowskim MDK

18-12-2010

Królowa Śniegu zawitała do działdowskiego Domu Kultury. W sobotę mieliśmy okazję oglądać niesamowity spektakl, w którym wzięło udział 149 młodych aktorów. Sala pękała w szwach a brawa publiczność biła na długo po zakończeniu widowiska…

czytaj artykuł »

Ranking TOP prezentów dla dzieci

11-12-2010

Listy do świętego Mikołaja dzieci już napisały. Na szczęście to nam dają je do wysłania… Co w tym roku będzie najlepszym prezentem?

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).