Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Uniwersytet Trzeciego Wieku ma nowego prezesa

06-03-2012

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Działowie ma nowego prezesa. Na pierwszym spotkaniu w czwartek 1 marca został nim Jerzy Giezek.

czytaj artykuł »

Ostatni kulig tej zimy

06-03-2012

Tego roku luty był wyjątkowo mroźny i nie szczędził nam śniegu. I choć jeszcze zima się nie skończyła, to my postanowiliśmy ją pożegnać. Ostatni śnieżny piątek tego roku (17 lutego) klasy 3a i 3c spędziły w saniach. Szkolne mundurki zastąpiły ciepłe kurtki a w plecaku podręczniki ...

czytaj artykuł »

Wiosna z PPP przyjdź do nas – spotkajmy się

06-03-2012

Masz 15-25 lat ? Przyjdź do PPP OHP, doradzimy Ci jaką wybrać dalszą drogę edukacyjno-zawodową, możesz skorzystać z konsultacji indywidualnych z pośrednikiem pracy.

czytaj artykuł »

I miejsce dla naszego projektu aquaparku!

06-03-2012

W ocenie merytorycznej wniosku na budowę wodnego centrum rekreacji w Działdowie uzyskaliśmy maksymalną ilość punktów!

czytaj artykuł »

Zadziwiające spektakle stają się tradycją

06-03-2012

Od grudnia do lutego w Miejskim Domu Kultury w Działdowie można było oglądać spektakl Piękna i Bestia. Takie przedstawienia to wielkie, angażujące wiele osób przedsięwzięcie.

czytaj artykuł »

Gimnazjum Nr 2 pomaga dzieciom z Afryki

01-03-2012

W listopadzie 2011 roku Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie zostało wpisana na listę szkół biorących udział w globalnym projekcie UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”.

czytaj artykuł »

„Wszystkie Kolory Świata” w SP3

01-03-2012

Projekt „Wszystkie Kolory Świata” mający na celu pomoc dzieciom z krajów trzeciego świata był realizowany w Szkole Podstawowej numer 3 w Działdowie w okresie styczeń – luty 2012.

czytaj artykuł »

Lodowisko zostało zamknięte

29-02-2012

Ostatnie dni dają nadzieję, że zima już nie zawróci. Słoneczne i ciepłe nie sprzyjają jednak sztucznemu lodowisku. Biały orlik ze względu na zbyt wysokie koszty utrzymania został już zamknięty.

czytaj artykuł »

Rodzice uratowali szkołę, ale tylko na rok

29-02-2012

Ostatnia sesja Rady Gminy nie należała do najłatwiejszych. Trudna decyzja o zamknięciu szkoły i jeszcze trudniejsza o jej pozostawieniu.

czytaj artykuł »

Kontrakt na budowę wiaduktu podpisany!

29-02-2012

We wtorek 28 lutego podpisana została umowa z firmą Strabag Sp. z o.o. z Pruszkowa na wykonanie przedmiotowego kontraktu w związku z realizacją przedsięwzięcia inwestycyjnego "Modernizacji linii kolejowej E 65/C-E 65 na odcinku Warszawa - Gdynia - obszar LCS Działdowo”.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).