Dziś jest Niedziela, 19 listopada 2017 r. Imieniny obchodzą : Elżbieta, Maksym, Matylda, Salomea
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Nie będzie ani chodnika, ani progów

03-12-2011

Przy ulicy Sportowej w Działdowie został odnowiony chodnik. Wiceprzewodniczący Rady Miasta Tadeusz Umiński postanowił iść za ciosem i poprosić o kilka kolejnych inwestycji w tym rejonie:

czytaj artykuł »

Uczniowie namawiali do rzucenia palenia

30-11-2011

W czwartek 24 listopada działdowska młodzież na ulicach miasta namawiała do porzucenia śmierdzącego nałogu:

czytaj artykuł »

Kto powinien remontować przychodnię lekarską?

30-11-2011

Na jednej z sesji Rady Miasta radny Leszek Gołębiewski zapytał do kogo należy remontowanie coraz mniej estetycznej przychodni lekarskiej?

czytaj artykuł »

Kolejna ścieżka rowerowa oddana do użytku

24-11-2011

Łączna długość ścieżek rowerowych w powiecie działdowskim wciąż wzrasta. W czwartek 24 listopada został otwarty kolejny odcinek:

czytaj artykuł »

Po 16.00 i w sobotę zaparkujemy za darmo

23-11-2011

Wkrótce strefa płatnego parkowania przestanie obowiązywać w soboty a w dni powszednie zostanie skrócona do godziny 16.00.

czytaj artykuł »

Jazda po działdowsku (cz. 1)

18-11-2011

Jeden jest miły i usłużny, nie spieszy się przepuszczając pieszych na pasach. Drugi radośnie popiskując oponami doprowadza do szewskiej pasji innych użytkowników drogi. Jazda po działdowsku - czyli jacy dla siebie jesteśmy.

czytaj artykuł »

Relikwie Papieża Jana Pawła II w Działdowie

13-11-2011

W niedzielę 13 listopada roku parafia pod wezwaniem Świętego Wojciecha w Działdowie otrzymała relikwie papieża Polaka Jana Pawła II.

czytaj artykuł »

Mnie i dzieci czeka zima na ulicy…

08-11-2011

Jak ciężko jest w powiecie działdowskim znaleźć pracę matce samotnie wychowującej czwórkę dzieci przekonała się Barbara Browarek.

czytaj artykuł »

Policja i Straż Miejska dyżurują Księżodworską

02-11-2011

Po zamknięciu przejazdu kolejowego na ulicy Lidzbarskiej cały ruch przeniósł się na ulicę Księżodworską. W związku z tym wzrosło niebezpieczeństwo osób przechodzących tamtejszymi przejściami dla pieszych, szczególnie zaś dzieci uczących się w pobliskiej szkole.

czytaj artykuł »

Wyścig na znicze

31-10-2011

Mimo, że na Halloween jeszcze w Polsce dzieciom nie pozwalamy, to jednak na Zaduszki my sami – dorośli – robimy jeszcze większe show. Patrząc z boku, jesteśmy bardziej śmieszni od tych poprzebieranych dzieci…

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).