Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Działdowianie zasmakowali w Warmii [film] [film360]

13-01-2017

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbyła się premiera książki „Zasmakuj w Warmii. Rzecz nie tylko o kuchni”.

czytaj artykuł »

Gimnazja do likwidacji i co dalej? [film]

13-01-2017

Decyzja zapadła. Budowany przez lata system edukacyjny w Polsce idzie do kosza. Jak Działdowo poradzi sobie z tym problemem?

czytaj artykuł »

Nie ma chętnych do remontu Zamku [film]

11-01-2017

Pierwszy przetarg na przeprowadzenie remontu Zamku nie powiódł się. Żadna firma nie mogła sprostać jego warunkom. Czy inwestycja jest zagrożona?

czytaj artykuł »

Uhonorowano najlepszych czytelników w roku 2016

10-01-2017

W piątek 6 stycznia odbyło się uroczyste podsumowanie całorocznych działań działdowskiej Biblioteki oraz wręczenie nagród dla najlepszych czytelników 2016 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Sprawdź, czy możesz uzyskać bezpłatną poradę

09-01-2017

Jeśli potrzebujesz darmowej pomocy prawnej i jesteś do niej uprawniony możesz ją uzyskać w trzech punktach na terenie powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Kolejny milion dla Gminy Płośnica

09-01-2017

Marszałek Województwa Gustaw Marek Brzezin oraz Wójt Gminy Płośnica Krzysztof Groblewski złożyli podpisy pod umową o dofinansowanie.

czytaj artykuł »

Nie było chętnych, skorzysta MOPS [film]

06-01-2011

Próby znalezienia chętnych do zakupu, czy dzierżawy pomieszczeń po Bibliotece Miejskiej nie powiodły się. Władze miasta znalazły więc inne rozwiązanie.

czytaj artykuł »

„Radość dziś nastała”! – wyśpiewał chór Our Voice

05-01-2017

Za nami pierwszy z dwóch świątecznych koncertów chóru Our Voice. 26 grudnia w Kościele pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej przedstawiono bardzo licznie zgromadzonej publiczności koncert pod tytułem „Radość dziś nastała”.

czytaj artykuł »

Uwaga ślisko! Dwie kolizje w powiecie działdowskim

05-01-2017

W dniu 3 stycznia br. działdowscy policjanci pracowali na miejscu dwóch zdarzeń drogowych jakie miały miejsce na drogach powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Nasz zawodnik Wenliang Xu jest już Polakiem!

03-01-2017

Obywatelstwo 2 stycznia zawodnik KS Dekorglass Działdowo otrzymał z rąk wojewody i dyrektor ds. cudzoziemców UW w Olsztynie.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).