Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Nasi najmłodsi szachiści znów pokazali klasę

27-04-2012

W sobotę 21 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Działdowie rozegrano Trzecie Mistrzostwa Województwa w Szachach w kategorii przedszkolaków. W zawodach wystartowało w sumie 27 młodych szachistów (4 zawodniczki i 23 zawodników).

czytaj artykuł »

Hejnału nie usłyszymy przez trzy tygodnie

28-04-2012

Działdowski hejnał, który od lat o godzinie 11.55 rozbrzmiewał z wieży działdowskiego ratusza zamilkł. Na szczęście nie na długo.

czytaj artykuł »

Jak Urząd Miasta pracuje w długi weekend?

27-04-2012

W tak zwane długie weekendy urzędy w Polsce działają nieco inaczej niż zwykle. Tym bardziej jeśli jest to jeden z najdłuższych, majowych weekendów. Jak będzie funkcjonował działdowski Urząd Miasta?

czytaj artykuł »

Dekorglass walczy o superligę

27-04-2012

Zakończyły się rozgrywki w I lidze tenisa stołowego. W ostatnim meczu Elektryk Toruń zremisował ze Słonecznym Stokiem Białystok 5:5.

czytaj artykuł »

Remis Startu w Łomży

27-04-2012

W 22. kolejce spotkań w III lidze nasza drużyna wywalczyła na bardzo trudnym terenie w Łomży z silnym rywalem bardzo cenny remis 1:1.

czytaj artykuł »

Największy konkurs językowy w powiecie

26-04-2012

British House - Szkoła Języków Obcych zorganizowała konkurs języka angielskiego, w którym udział wzięło 141 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

czytaj artykuł »

Policjanci zatrzymali hieny cmentarne

25-04-2012

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Działdowa. 29-letni Sylwester K. oraz 24- letni Rafał C. ograbili miejsca spoczynku osób zmarłych z elementów ozdobnych na cmentarzu przy ul. Leśnej w Działdowie. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności. ...

czytaj artykuł »

Wakacje większość z nas spędzi… nad Bałtykiem

23-04-2012

Takiej odpowiedzi na pytanie „Gdzie będziesz wypoczywał w wakacje?” udzieliło 53% badanych przepytywanych przez ARC Rynek i Opinia.

czytaj artykuł »

Policjanci gośćmi Zespołu Szkół w Gródkach

23-04-2012

Policjanci z Działdowa i Lidzbarka byli gośćmi młodzieży z Zespołu Szkół w Gródkach w ramach organizowanych „Dni Otwartych Szkoły”. W takcie kilkugodzinnego pobytu, policjanci zaprezentowali młodzieży charakter i specyfiką swojego pracy. Opowiedzieli także o warunkach i predyspozycjach, ...

czytaj artykuł »

Pływająca fontanna już funkcjonuje

22-04-2012

Jedyna jak na razie fontanna w Działdowie – pływająca w oczku wodnym przy ulicy Męczenników już funkcjonuje.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).