Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Za kłusownictwo mogą dostać nawet 2 lata

06-05-2012

Kara do 2 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom gminy Rybno. 36-letni Janusz Sz. oraz młodszy od niego o 10 lat Grzegorz Sz. na jeziorze Grądy nielegalnie łowili ryby. Zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Podobnej kary spodziewać się może, także 17-letni Łukasz K. ...

czytaj artykuł »

Syn nabił mi ponad 1000 złotych rachunku!

06-05-2012

Rachunek za telefon komórkowy z dodatkowymi opłatami w wysokości ponad tysiąca złotych może przyprawić o zawał. Jak się przed tym bronić?

czytaj artykuł »

Działdowski PPP OHP z wizytą w OREW

06-05-2012

We wtorek 24 kwietnia odbyło się spotkanie informacyjne z młodzieżą Ośrodka Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczego w Działdowie promujące Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Działdowie. Uczestnikami spotkania byli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych wraz z rodzicami.

czytaj artykuł »

Doradcy zawodowi zostali przeszkoleni

03-05-2012

W poniedziałek 16 kwietnia w Zespole Szkół w Malinowie odbyło się trzecie szkolenie dla doradców zawodowych, pedagogów szkolnych/liderów Wewenątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w powiecie działdowskim.

czytaj artykuł »

Ponad 2 miliony PITów przez internet

03-05-2012

W ciągu jednego roku ilość osób rozliczających się z Urzędem Skarbowym przez internet wzrosła dwukrotnie i przekroczyła 2 miliony.

czytaj artykuł »

EURO 2012 w 2013?

01-05-2012

W związku z zamachami na Ukrainie EURO 2012 może się odbyć w 2013 roku. I bardzo dobrze!

czytaj artykuł »

„Nie daj się na drodze!” - konkurs

01-05-2012

Konkurs filmowo-fotograficzny skierowany do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z naszego województwa wystartował 30 kwietnia.

czytaj artykuł »

Tymi schodami nie da się chodzić!

30-04-2012

„Tymi schodami nie da się chodzić!” – tym podobne komentarze daje się słyszeć za każdym razem, gdy ktoś korzysta ze schodów przy ulicy Olsztyńskiej. Problem ten istnieje od wielu lat.

czytaj artykuł »

ZS Malinowo zwyciężyło w sezonie zasadniczym

30-04-2012

Przed „weekendem roku” i maturami a po egzaminie gimnazjalnym w czwartek 26 kwietnia Działdowska Liga odrabiała zaległości. Przy pięknej pogodzie rozegrano 3 spotkania, których przebieg decydował o miejscach przed play offami.

czytaj artykuł »

Co nowego w „Działdowskiej Kuźni Słowa”?

30-04-2012

W ostatni czwartek kwietnia DKS wykuła swój Statut oraz wybrała oficjalnie swoich Przedstawicieli. Poeci obecni na spotkaniu złożyli pisemne deklaracje członkostwa. W najbliższych dniach świeżo wybrany Zarząd w składzie Renata Buczyńska (Samoraj), Krzysztof Tabaczka oraz Benedykt Perzyński ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).