Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Bezpieczeństwo w szkole nie jest nam obojętne…

18-05-2012

W Gimnazjum nr 2 w Działdowie uczniowie realizowali przez kilka miesięcy projekt edukacyjny „Moje bezpieczeństwo w szkole”. Głównym celem projektu było motywowanie członków społeczności szkolnej do aktywności na rzecz wzmocnienia poczucia bezpieczeństwa.

czytaj artykuł »

Młodzieżowe brzmienie na działdowskim rynku

17-05-2012

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na koncert młodzieżowych zespołów muzycznych, które wystąpią na scenie przy Placu Mickiewicza.

czytaj artykuł »

Posiadali nielegalną broń i amunicję

14-05-2012

Policjanci w trakcie przeprowadzanej kontroli drogowej kierującego fiatem Seicento, ujawnili przewożoną nielegalną broń i amunicję.

czytaj artykuł »

Trwa termomodernizacja szpitala

13-05-2012

Trwają roboty budowlane związane z kompleksową termomodernizacją obiektów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Nasi recenzenci najlepsi w województwie

13-05-2012

Kajetan Karaszewski – uczeń Szkoły Podstawowej Numer 3 w Działdowie został laureatem recenzji miesiąca Dyskusyjnego Klubu Książki województwa warmińsko mazurskiego. Wcześniej nagrodę za recenzję roku otrzymała Anna Chaberska.

czytaj artykuł »

Zadbajmy o bezpieczeństwo nad wodą

11-05-2012

Pobierz specjalną aplikację na telefony komórkowe, która może uratować komuś życie!

czytaj artykuł »

Wyszła z domu i do dziś nie wróciła

11-05-2012

18 kwietnia 16 letnia Patrycja Wróblewska wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

czytaj artykuł »

25 letni mężczyzna zginął na torach kolejowych

11-05-2012

Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, który został potrącony przez pociąg w miejscowości Żabiny.

czytaj artykuł »

Wystawa Agnieszki Kwiatkowskiej

10-05-2012

Do 10 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie można było oglądać wystawę prac Agnieszki Kwiatkowskiej – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych.

czytaj artykuł »

Uczniowie ZSZ nr 1 potrafią dawać życie

09-05-2012

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie jest jedną z 30 w naszym województwie, która przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii „Drugie życie”. Jej celem jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie przeszczepiania narządów.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).