Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Kim byli „Zapomniani kaci Hitlera”? [FILM]

27-09-2017

Stowarzyszenie „Pamięć i Tożsamość” rozpoczęło nową edycję programu „Z historią na TY”. Drugi wykład poświęcono zbrodniom niemieckim.

czytaj artykuł »

Tydzień Cittaslow: Święto Ślimaka w Działdowie [FILM]

27-09-2017

Miniony tydzień był obchodzony jako Tydzień Cittaslow. W jego organizację włączyły się działdowskie placówki edukacyjne oraz instytucje kultury i sportu.

czytaj artykuł »

Trasa Działdowo - Olsztyn będzie zmodernizowana

19-09-2017

Krótszy przejazd i możliwość wysiadki w pobliżu miasteczka studenckiego to największe korzyści z rozpoczętej modernizacji trasy Działdowo - Olsztyn.

czytaj artykuł »

Obchody Tygodnia Miast Sieci Cittaslow w Działdowie

19-09-2017

Tydzień Cittaslow obchodzony jest we wszystkich miastach międzynarodowej sieci Cittaslow i przypada w tym roku na dni od 18 do 24 września.

czytaj artykuł »

„To jest bardzo ciekawy teren” [FILM]

14-09-2017

Pod koniec sierpnia wznowione zostały prace archeologiczne przy ul. Mławskiej. Znaleziono ciekawe eksponaty dla muzeum w Działdowie.

czytaj artykuł »

MOSiR zaprasza na II Jesienny Rajd Rowerowy

13-09-2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na II Jesienny Rajd Rowerowy odbywający się w ramach działdowskiego Tygodnia Cittaslow. Rajd odbędzie się w niedzielę 24 września.

czytaj artykuł »

„Z historią na TY” - wykład dla młodzieży o Islamie

13-09-2017

Wraz z nadejściem nowego roku szkolnego, 6 września, w auli CKU w Działdowie miała miejsce inauguracja nowej, drugiej edycji programu edukacyjnego dla młodzieży „Z historią na TY”. Ponad dwustuosobowa grupa młodzieży zgromadzona w sali miała okazję wysłuchać wykładu na temat Islamu

czytaj artykuł »

Spotkanie autorskie z Hanną Cygler

13-09-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na spotkanie autorskie w Mediatece z Hanną Cygler, polską pisarką i tłumaczką.

czytaj artykuł »

Dożynki parafialne w Burkacie

12-09-2017

W niedzielę 10 września w Burkacie odbyły się dożynki parafialne, które świętowali mieszkańcy Burkatu, Filic, Krasnołąki, Pożar i Klęczkowa.

czytaj artykuł »

Niestoja - gospodarz dożynek parafialnych

12-09-2017

W niedzielę 3 września. Niestoja była gospodarzem dożynek parafialnych. Niestoja należy do parafii Matki Bożej Różańcowej w Turzy Wielkiej. W dożynkach uczestniczyli przedstawiciele wszystkich wsi należących do tej parafii: Uzdowo, Kramarzewo, Sękowo, Turza Wielka, Myślęta, Niestoja, Skurpie. ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).