Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Piknik z pokazem tresury psa

04-05-2017

Policyjny namiot, animacje dla dzieci, pokaz tresury psa policyjnego - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na mieszkańców gminy Rybno oraz osób przyjezdnych i gości z innych okolic na „Pikniku na ludową nutę”, który odbył się w Rybnie. Wśród zaproszonych byli również goście ...

czytaj artykuł »

Dni otwarte w Zespole Szkół w Malinowie [FILM]

04-05-2017

Gimnazjaliści z Powiatu Działdowskiego spędzili kilka dni w Zespole Szkół w Malinowie gdzie wspólnie z uczniami uczyli się, bawili i poznawali szkołę.

czytaj artykuł »

Groził i usiłował podpalić budynek jednej z firm

02-05-2017

Mieszkaniec gminy Działdowo rzucił podpalonym pojemnikiem z łatwopalną substancją w budynek jednej z firm na terenie gminy, w wyniku czego doszło do zapalenia elewacji. Właściciel budynku sprawę zgłosił na policję. W toku prowadzonego postępowania policjanci szybko ustalili i zatrzymali

czytaj artykuł »

Policjant znalazł narkotyki podczas wizyty domowej

02-05-2017

Dzielnicowy z Działdowa podczas sprawdzania sytuacji w rodzinie w związku z prowadzoną procedurą Niebieskiej Karty, ujawnił w mieszkaniu odwiedzanych osób kilkadziesiąt woreczków z amfetaminą. Na miejsce skierowany został policyjny patrol i zabezpieczono narkotyki. Właściciela narkotyków ...

czytaj artykuł »

Absolwenci technikum odebrali dyplomy [FILM]

30-04-2017

Uczniowie klas czwartych technikum przy ZSZ nr 1 w Działdowie zakończyli edukację i odebrali certyfikaty zawodowe. Przed nimi matura.

czytaj artykuł »

Rośnie koszt utrzymania bezdomnych zwierząt

29-04-2017

Problem obecności bezpańskich zwierząt na terenie Gminy Działdowo został w ostatnich latach rozwiązany. Koszty ich utrzymania są jednak spore.

czytaj artykuł »

Dwa wypadki drogowe w ciągu jednej doby

28-04-2017

Policjanci z Działdowa wyjaśniają okoliczności zdarzeń drogowych z udziałem kierujących samochodami osobowymi. Do jednego z nich doszło późnym wieczorem, drugi miał miejsce w godzinach rannych. Wśród poszkodowanych są dzieci.

czytaj artykuł »

Część ulic wciąż nie ma nowej nazwy. Głosuj!

28-04-2017

Działdowianie wyłonili propozycje nowych nazw dla wybranych ulic. Część z nich otrzymało po dwie lub trzy propozycje. Wybierz właściwą do 12 maja br.

czytaj artykuł »

„Żonkile” – akcja w Bibliotece Miejskiej

27-04-2017

W dniu 19.04.1943 r. wybuchło powstanie w getcie warszawskim, aby upamiętnić to wydarzenie, w Bibliotece włączyliśmy się w akcję społeczno-edukacyjną "Żonkile", organizowaną przez Muzeum Historii Żydów Polskich Polin.

czytaj artykuł »

Potrzebujesz wsparcia unijnego? Przeczytaj

27-04-2017

Urząd Miasta zawiadamia, że w dniu 05.05.2017 r. w siedzibie Urzędu Miasta Działdowo odbędzie się dyżur konsultanta Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).